استیو Bannon پیش بینی تهمت را سفت coronavirus محدودیت برای رسیدن به ‘تندتر احیای

سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon پیش بینی رئیس جمهور تهمت را به اجرای اقدامات محدود کننده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Bannon سابق اجرایی رئیس Breitbart اخبار استدلال که “سخت تر” خاموش خواهد شد موسسه سریعتر احیای اقتصاد حتی به عنوان رئیس جمهور حمایت بریده بازگشت محدودیت های بسیاری در سراسر کشور است.

“من فکر می کنم شما به یک سخت تر از مستند در حال حاضر و پس از آن شما پل آن” Bannon گفت: در Watters جهان. “هیچ کس نباید از دست می دهند هیچ شرکت باید بیرون رفتن از کسب و کار. ما رو به پل شرکت های کوچک کارآفرینان برای دریافت از طریق به طرف دیگر.”

“اگر شما مجبور به رفتن را از طریق جهنم رفتن را از طریق آن را به عنوان سریع که ممکن است” Bannon گفت. “رئیس جمهور این است که یک رئیس جمهور زمان جنگ. او ساخته شده است برخی از سخت تماس در حال حاضر. او تعطیل ترافیک در آینده از چین است. و او قرنطینه هر کس که آمد. و او از انتقاد صبح جو و [2020 رقیب جو] بایدن و آن دسته از بچه ها به عنوان نژادپرستانه nativist و بیگانه.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به آمده به این نتیجه رسیدند که من می خواهم برای تشدید این چیزی که برخی بیشتر به طوری که ما می توانید از طریق این سریعتر و سریعتر و تندتر احیای. من معتقدم که این چیزی است که اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

مقابله به Bannon پیش بینی تهمت دارای نشانه های او این است که با تکیه به سمت لغو محدودیت هر چه زودتر به جای بعد حداقل در داخل کشور حتی به عنوان کارشناسان در coronavirus نیروی کار هشدار دادن به دولت و مقامات محلی به اجازه گارد خود را.

در شنبه تهمت حمایت از صدور قرنطینه نیویورک و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در مکان او به عنوان “نقاط داغ” به جای داشتن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شماره یک “قوی” مشاوره سفر.

رئیس جمهور در هفته گذشته گفت: دولت در حال کار بر روی یک طرح برای چگونه این کشور می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی در حدود عید پاک پس خاموش شدن ناگهانی گسترده برای مبارزه با گسترش coronavirus. در روز شنبه نامه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران که داده ها در coronavirus همه گیر مورد بررسی قرار خواهد بود در سطح شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>