استرلینگ و ویلسون خورشیدی repays تومان 500 کرور روپیه از بدهی خارجی

In February, the company had said that production activities at some of its critical suppliers had stopped. در ماه فوریه شرکت کرده بود گفت که فعالیت های تولیدی در برخی از آن مهم تامین کنندگان متوقف شده بود.

استرلینگ و ویلسون خورشیدی یک Shapoorji Pallonji گروه شرکت روز سه شنبه گفت: آن را دریافت Rs 500 کرور روپیه از آن مروج بود که مورد استفاده برای بازپرداخت این شرکت استقراض خارجی. با این شرکت در مجموع بازپرداخت می ایستد در 1,500 تومان کرور روپیه ، خورشیدی, مهندسی تدارکات و ساخت (EPC) عملیات شرکت بوده است نهفته به دلیل شیوع رمان coronavirus (COVID-19) با توجه به رکود در کلید تحویل تجهیزات از جمله پانل های خورشیدی PV از چین است.

در ماه فوریه شرکت کرده بود گفت که فعالیت های تولیدی در برخی از آن مهم تامین کنندگان متوقف شده بود. به عنوان بسیاری از مواد خواهد شد حمل در ماه فوریه و مارس این شرکت انتظار می رود تاثیر قابل توجهی از این.

اخبار مرتبط

استرلینگ و ویلسون خورشیدی مدیر و جهانی مدیر عامل Bikesh Ogra روز سه شنبه گفت: این شرکت از نزدیک وضعیت را به ببینید که چگونه برای به حداقل رساندن اختلالات.

“وضعیت در چین بهبود یافته است به طور قابل توجهی از زمان و اعزام برای تمام تجهیزات از جمله پانل های خورشیدی PV در حال حاضر شروع برای کشور در حال حاضر تحت تاثیر مستندات. که گفت: پس از عملیات ما در حال گسترش بیش از بیش از 25 کشور COVID-19 است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار تحویل مواد و اجرای پروژه برای کشورهای که در ادامه به مستند. ما وضعیت را از نزدیک ببینید که چگونه برای تکمیل اجرای پروژه با حداقل اختلال,” Ogra گفت.

Ogra گفت که این شرکت با اعتماد به نفس است از دستیابی به آن زودتر راهنمایی برای مارس چهارم. “ما هدایت بود که در سه ماهه گذشته خواهد بود و ما بهترین سه ماهه برای FY20 هر دو از نظر درآمد و همچنین سود که ما با اعتماد به نفس از دستیابی به” Ogra گفت.

شیوع COVID-19 همه گیر منجر به اختلال در زنجیره تامین در سراسر جهان است. فعالیت تولید در چین کاهش یافته و برای بیش از یک ماه پس از شیوع تأثیر شرکت های وابسته است که در تولید کنندگان چینی. از آغاز ماه فوریه استرلینگ و ویلسون خورشیدی سهام کاهش یافت و 73% در BSE. سهام خود را بسته 4.8% تا روز سه شنبه بسته شدن در Rs 76.9 در روز جمعه.

استرلینگ و ویلسون خورشیدی است که به صورت end-to-end خورشیدی EPC ارائه دهنده راه حل های که تا به حال سهم بازار جهانی از 4.6 درصد در سال 2018. این شرکت همچنین بزرگترین خورشیدی EPC ارائه دهنده راه حل در آفریقا و خاورمیانه با سهم بازار 36.6 درصد و 40.4 درصد بوده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de