دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ادعا کشت از شبکه کاهش یافته است به کتاب یک مقام کاخ سفید برای روز یکشنبه برنامه نویسی پس از یک خبر خوب هفته برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

گریشام در یک شب جمعه در ظاهر Hannity, اذعان کاخ سفید نمی خواهد دریافت مقدار اعتبار به بحث در مورد دولت از آدرس اتحادیه, رییس جمهور تبرئه شدن در سنا استیضاح و محاکمه قوی شغل گزارش.

“من باید به شما بگویم وجود دارد نمی شود یک مقام کاخ سفید در هر یک از پنج شنبه نشان می دهد که این آخر هفته. تنها فاکس کسب و کار است که مصرف یک مقام کاخ سفید به بحث در مورد آنچه که یک هفته این رئیس جمهور بود و من پیدا کردن که زمان بسیار مشکوک” او توضیح داد.

“قطع” میزبان Sean Hannity گفت. “شما می گویند آنها هستند و نه حتی دعوت — آنها نمی خواهند به دعوت کسی از کاخ سفید ؟ چرا ؟ از آنجا که آنها می خواهم اشاره می کنند که رئیس جمهور به طور کامل توجیه?”

گریشام گفت: اما هر شبکه فاکس کسب و کار “تبدیل شده ما پایین” و اضافه کرد “ما ارائه شده تا ارشد مقامات کاخ سفید به هر یکشنبه نشان می دهد و آنها ما را و حتی لغو شد — شبکه خود را لغو من. بنابراین نه یک روز یکشنبه نشان می دهد که ما” به استثنای فاکس کسب و کار.

در حالی که اکثر شبکه ها نیست, این برنامه شامل یک مقام کاخ سفید بسیاری از آوردن بر مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. CBS چهره ملت را کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام و همچنین 2020 امیدوار بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg. دو نامزد ریاست جمهوری نیز به نظر می رسد در فاکس نیوز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی ظاهر خواهد شد و در رادیو فردا را صبح روز یکشنبه آتی.

ABC این هفته نیز از ویژگی های دو دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری; تنها محافظه کار خود را در لیست مهمان سابق ویرجینیا در کنگره باربارا کمستکک که همچنین یک شبکه مشارکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im