استفانی گریشام: “من نمی دانم که چگونه به خوبی مطلع’ coronavirus نیروی کار بود از مغلوب ساختن پیشی جستن عید پاک هدف

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت که او مطمئن بود که کاخ سفید coronavirus نیروی کار دانست جمهور تهمت بود رفتن به می گویند عید پاک شد و هدف خود را راه اندازی مجدد اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شنبه تاون هال در فاکس نیوز گفت امیدوار است که مردم می تواند بازگشت به کار در اطراف مارس 12 و بعد از hunkering پایین برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 شیوع. در یک جلسه مطبوعاتی ساعت بعد تهمت اطمینان داد که دولت او در حال کار بر روی یک “طرح پیچیده” برای چه در این کشور می توانید شروع به بازگشت به حالت عادی.

در یک مصاحبه با فاکس و دوستان پنج شنبه صبح, شرکت میزبان برایان Kilmeade خواسته وزیر مطبوعات, “استفانی واقعی چگونه است که این تاریخ عید پاک, و چگونه به خوبی مطلع بود و بقیه از نیروی کار است که رئیس جمهور که قرار بود به می گویند که دیروز که هدف او این بود برای باز کردن با عید پاک؟”

“شما می دانید من نمی دانم که چگونه به خوبی مطلع بودند” گریشام پاسخ داده است. “من فکر می کنم که رئیس جمهور به عنوان او انجام شده است بسیار امیدوار است و می خواهد به یک پیام از امید به مردم آمریکا است. من فکر می کنم او می خواهد عشق آن اگر ما باز شد تا برای کسب و کار دیروز اما پس از 15 روز هنگامی که ما داده ها در آمده ما را ببینید که در آن ما در هستی و من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد شد تصمیم خود را در حال حاضر.”

[مرتبط: امید برای عید پاک قیامت تهمت وعده به سهولت همه گیر محدودیت]

او با اشاره به دولت 15 روز هدایت به “سرعت گسترش” ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوال شد در مورد امکان چنین هدف در طول تاون هال بود که تعدیل توسط بیل Hemmer و هریس فاکنر.

“من فکر می کنم این امکان وجود دارد” رئیس جمهور پاسخ داد. “چرا نیست ؟ ما هرگز کشور بسته قبل از. ما تا به حال برخی بسیار بد flus و ما تا به حال برخی بسیار بد ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر مردم در حال رفتن به تمرین تمام اجتماعی فاصله و نمی لرزش دست و شستن دست های خود را … اما ما باید برای رسیدن کشور ما به کار می کنند. کشور ما می خواهد به بازگشت به کار.”

شده اند وجود دارد بیش از 52,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در نتیجه بیش از 680 مرگ و میر با توجه به NBC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>