متحده گفت به مهر مرزهای اطمینان وجود ندارد و مردم حرکت در بزرگراه ها

این مرکز در روز یکشنبه خواسته دولت و اتحادیه قلمرو دولت به مهر وزارت امور خارجه و منطقه مرزها برای جلوگیری از حرکت مهاجر کارگر که قرار بود در 14 روز قرنطینه در مقصد برای نقض مستند.

تنها جابجایی کالا باید اجازه داده شود.

کابینه وزیر راجیو Gauba و اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla خواسته رئیس دبیر و DGPs از طریق یک ویدئو کنفرانس به اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش مردم در سراسر شهر و یا در بزرگراه ها “شده است وجود دارد جنبش کارگران مهاجر در برخی از نقاط کشور است. جهت صادر شد که منطقه و مرزهای دولتی باید به طور موثر و مهر و موم شده” یک بیانیه رسمی گفت.

صاحبخانه باید بپرسید کارگران مهاجر برای اجاره یک ماه در مورد آنها نقل مکان کرد و نه از آنها بخواهید به تخلیه محل” گفت: Punya Salila Srivastava, مشترک, وزیر, وزارت, امور خانه.

موارد عبور از 1000 علامت گذاری

منظور آمد و حتی به عنوان Covid-19 موارد مثبت croseed 1,000 خوانده شده را علامت. از 1,024 موارد 95 بهبود یافته اند در حالی که 27 فوت کرده اند. “شش و میر رخ داده در 24 ساعت گذشته خود گفت:” Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

R Gangakhedkar سر اپیدمیولوژی و بیماری های مسری شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که 35,000 Covid-19 آزمایشات انجام شده تا تاریخ و دولت است استفاده از 30 درصد از ظرفیت موجود برای تست.

حتی به منظور محدود کردن جنبش آمد تمام هند سازمان از داروخانه ها و Druggists خواسته رئیس وزرای امور متحده و UTs به موضوع مشاوره برای صاف و حمل و نقل دارو از CFA/انبار/توزیع به wholesaleers و سپس به خرده فروشان. این خواست آنها را به ماموریت حمل و نقل برای از سرگیری عملیات به حرکت کالاهای اساسی به ویژه دارو.

جدید هند به ارائه پوشش

دولت Lav Agarwal گفت: اتحاد طناب در بخش جدید هند تضمین برای ارائه یک حادثه پوشش ₹50 لاخ به هر خط مقدم سلامت کارگر که رنج می برد یک دست دادن اتفاقی از زندگی در حالی که در تماس مستقیم با و یا مراقبت از یک Covid-19 بیمار است.

“این را پوشش می دهد دولت مرکزی و دولت سلامت کارکنان… و نیز تمدید شده است به کسانی که خدمت در بیمارستان های خصوصی نیز بازنشسته و پرسنل داوطلب در بخش بهداشت و درمان در طول این شیوع او گفت:”..

وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی اعلام کرده است که همه ملی مهارت موسسات آموزشی و خوابگاهها در دسترس هستند برای تبدیل به قرنطینه یا انزوا امکانات. این وزارت گفته است که آن را آموزش داده است 92,040 سلامت کارگران 989 اورژانس پزشکی تکنسین 373 رادیولوژی و تکنسین های 1,644 خانه بهداشت کمک کارگران است که می تواند کمک به اورژانس و انزوا کار می کنند. آن را نیز به اشتراک گذاشته شده یک لیست از 2000 مراقبت های بهداشتی مربیان و بیش از 500 مراقبت های بهداشتی ارزیابان با MoHFW برای آمادگی در مورد تعداد COVID19 موارد متورم می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>