به عنوان بسیاری از ایالات آماده شدن برای نگه داشتن دانش آموزان در یادگیری آنلاین در پاییز برخی از آنها وزن, آیا برای تمدید مذهبی معافیت به مدارس اجرا شده توسط کلیساها.

سوال از تنظیم مدارس مذهبی است که متمم اول قانون اساسی نگرانی تگزاس دادستان کل کن Paxton نوشت: در یک شنبه در نامه ای به مقامات دولت محلی تاکید بر این که به دلیل رایگان ورزش بند از قانون اساسی و قانون مرمت آزادی مذهبی شهرستان دولت ها “ممنوع از بسته شدن نهادهای مذهبی و یا دیکته استراتژی کاهش آن نهاد.”

“مذهبی مدارس خصوصی ممکن است همچنان برای تعیین زمانی که آن را بی خطر است برای جوامع خود به رزومه فرد آموزش رایگان از هر دولت قیمومیت و یا دخالت” پکستون نوشت.

پکستون نامه آمد که برخی از بزرگ و مناطق آموزش و پرورش در دولت از جمله کسانی که در دالاس و ال پاسو تصمیم گرفته اند برای حفظ کلاس های آنلاین برای حداقل زمان آغاز ترم پاییز. به عنوان ژوئیه تساوی به نزدیک بسیاری از مدارس را حداقل begin آنلاین با مناطق سراسر کشور با استناد به ترس بیش از یک تجدید حیات coronavirus.

این واقعیت باعث شده است تا چندین مدرسه کاتولیک سیستم به تبلیغ خود را در کلاس های حضوری به عنوان قدرت پردازش برای خانواده هایی که مایل به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. این اسقف کاتولیک Manchester, New Hampshire, مثلا در ماه ژوئیه اعلام کرد که آن را ارائه معافیت شهریه برای هر پدر و مادر است که نقل و انتقال دانش آموزان خود را از عمومی به مدارس کاتولیک قبل از سال آغاز می شود.

“ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به ما بپیوندید فوق العاده جوامع” آلیسون Mueller, اسقف نشین را مدیر بازاریابی و گفت: رهبر اتحادیه. “ما آنها را در کلاس در فرد این سقوط است.”

به طور مشابه در کالیفرنیا که از طریق مقدار از ژوئیه دولت بوده و بازگشت به آن lockdown mode, قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لس آنجلس در اواسط ماه جولای اعلام کرد که هنوز برنامه ریزی برای برگزاری برخی از کلاس های حضوری.

“هدف ما این است که به اعتصاب تعادل بین جلوگیری از گسترش COVID-19 و ارائه کودکان با آموزش و پرورش ، تغذیه ، فعالیت فیزیکی و سلامت روان مزایای ارائه شده از طریق بازگشایی مدارس کاتولیک” گفت: سرپرست مدارس در قلمرو مذهبی اسقف اعظم پل Escala, در بیانیه ای.

اما ایالتی کالیفرنیا دولت بیش از آخر هفته با صدور دستورالعمل های جدید نیاز به تمام مدارس عمومی و خصوصی برای حفظ کلاس های آنلاین در پاییز. قلمرو مذهبی اسقف اعظم پاسخ در شنبه لغو برنامه های خود را برای بازگشایی شده است.

“هر چند ما بازگشت به عزیزمان دانشگاه ها به تعویق خواهد افتاد در حال حاضر ما خواهد شد بازگشت” Escala نوشت: در نامه ای به پدر و مادر است.

تلفیق دولت نگرش در تگزاس و کالیفرنیا دارای led های مختلف آزادی مذهبی غیر انتفاعی و شرکت های حقوقی بسیاری از آنها به نمایندگی از کلیساها در اولین دور از خاموش شدن ناگهانی به حدس و گمان که این موضوع می تواند باز کردن بعدی مقابل در coronavirus مربوط به دادخواهی.

“بسیاری از آنها عمل به عنوان اینکه قانون اساسی قرنطینه در طول یک بیماری همه گیر. اما من اخبار — قانون اساسی است زنده و سالم” حصیر Staver رئیس گروه غیر انتفاعی آزادی وکیل سه شنبه گفت در پاسخ به Paxton اعلام.

در پاسخ مشابه Hiram Sasser اجرایی مشاور عمومی برای گروه غیر انتفاعی اول آزادی موسسه در بیانیه ای گفت که این گروه پیش بینی و مدارس و درخواست برای کمک های قانونی که سال تحصیلی آغاز می شود. این گروه می گوید: از آن شده است تماس, توسط چندین مدارس به دنبال مشاوره حقوقی.

رئیس جمهور تهمت و رهبری جمهوری خواه در کنگره را تحت فشار قرار دادند برای مدارس برای بازگشایی در پاییز و تاکید کرد که دور دوم محرک پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن محیط آموزشی امن است. دموکرات ها گفته اند که این پیشنهاد یک nonstarter آنها را هل دادن به جای روش های مشابه که از کالیفرنیا.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در طول یک کارولینای جنوبی رویداد روز سه شنبه تحت فشار قرار دادند در برابر این نظر گفته است که “این خطر وجود دارد که coronavirus شمار به افراد جوان بسیار کم است.”

“وجود دارد و تقریبا بیشتر از خطرات به کودکان در مدرسه از وجود دارد به کودکان در مدرسه” پنس گفت: نقطه ای که بسیاری از مربیان خصوصی ساخته شده اند در توضیح تصمیم خود را برای باز کردن در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de