متحده طرح توجیهی ژئوتکستایل دیدار در ماه آوریل به سهولت الیاف سخت و زبر را COVID-19 بلوز

Kerala finance minister TM Thomas Isaacکرالا وزیر دارایی TM توماس اسحاق

حتی به عنوان COVID-19 آغاز شده است, اندک, هندی, الیاف سخت و زبر چینی تجارت نارگیل-تولید متحده مانند کرالا تامیل نادو Odhisha کارناتاکا و آندرا پرادش در حال کشیدن جوراب خود را برای دیده بانی برای بازارهای تازه برای آن جرم-سفارش محصول — الیاف سخت و زبر geotextiles. کرالا برگزار خواهد شد ژئوتکستایل جلسه طوفان مغزی از کشورهای’ الیاف سخت و زبر وزیران در ماه آوریل است.

“الیاف سخت و زبر ژئوتکستایل کنفرانس خواهد تمرکز بر روی ساخت یک الیاف سخت و زبر رد پا در بازار داخلی برای ژئوتکستایل در صادرات خود را در بازار” کرالا وزیر دارایی TM توماس اسحاق گفت: FE. “پس از مذاکرات این کنفرانس در حال جفت و جور میشد به یک برنامه عمل ما قصد دست کشیدن بر اتحادیه وزارتخانه های دفاع و راه آهن و جاده و معدن به دنبال همکاری در استفاده از الیاف سخت و زبر geotextiles. بزرگراه ملی به تنهایی می تواند نیاز 40,000 تن از الیاف سخت و زبر ژئوتکستایل اگر وجود دارد یک سیاست و تصمیم گیری در این زمینه گفت:” اسحاق.

اخبار مرتبط

نسبت به Rs 2,728-کرور الیاف سخت و زبر صادرات هند داخلی الیاف سخت و زبر بازار-اندازه است فقط تومان 1,200 کرور. از این الیاف سخت و زبر و ژئوتکستایل است که عمده برنامه های کاربردی در خاک های زیستی-مهندسی مانند تقویت و رودخانه جاده-ساختمان و محل های دفن زباله برخوردار است کمتر از 40% به اشتراک بگذارید. “پیشنهاد کنفرانس خواهد تمرکز روی آوردن بیشتر هزینه بازده در الیاف سخت و زبر ژئوتکستایل تولید, توسط, مراحل مانند تغییر به قهوه ای فیبر از سفید فیبر” گفت: KR آنیل مدیر ملی الیاف سخت و زبر تحقیقات و مدیریت موسسه (NCRMI). “ارائه شده وجود دارد سفارشات عمده, قیمت, می تواند پایین آورده تقریبا 50%,” او اضافه شده است.

در ضمن COVID-19 شیوع ضربه الیاف سخت و زبر مغز بازرگانی الیاف سخت و زبر ژئوتکستایل کسب و کار. با توجه به SK Gowthaman عضو الیاف سخت و زبر مدیره هند این نگرانی سناریو. چین که منابع الیاف سخت و زبر فیبر برای چندین ارزش افزوده محصولات از تامیل نادو را متوقف کرده است و دستور دادن و یا حتی جمع آوری محموله.

“تنها در آمریکا و اروپا و استرالیا سفارشات برای الیاف سخت و زبر مغز هستند در مننرککد مبتنی بر الیاف سخت و زبر واحد است. همانطور که برای چین و حتی پرداخت برای الیاف سخت و زبر زمین صادرات از ماه اکتبر در حال بررسی است و می گوید:” S ماهش کومار رئیس جمهور الیاف سخت و زبر مغز صادرکنندگان’ Association.

آن است که پس از سقوط نسبی در حاشیه نارگیل پنبه کسب و کار پس از ورود چین به الیاف سخت و زبر فیبر علاوه بر ارزش است که مانند کرالا معطوف به تولید ژئوتکستایل. سال آینده کرالا اهداف به پیاده روی آن الیاف سخت و زبر ژئوتکستایل تولید 25,000 تن. در سال جاری در ادغام رو به جلو برنامه ریزی برای آن محصولات الیاف سخت و زبر خواهم mattings دولت امضا کرده تهیه موافقت نامه با خانه محصولات خرده فروشی های غول پیکر, IKEA و با اعتماد به نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de