متحده در یک ثابت به عنوان سریع آنتی بادی کیت های آزمایش واردات در حال متوقف

متحده در رفع بیش از به کارگیری منابع برای مقیاس توده تست برای Covid-19 به عنوان سریع آنتی بادی کیت های آزمایش هستند و در عین حال برای رسیدن به ویژه از چین است.

در حالی که شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در تلاش است به تهیه حداقل 45 کیت های آزمایش برای آن شناور تکنو-پیشنهاد تجاری در آوریل 11, متحده مانند کرالا, Chhattisgarh, Tamil Nadu, پنجاب و دهلی نو — که مجموعه ای برای شروع به جرم نظارت سریع با استفاده از آنتی بادی کیت تست — شده اند قادر به گرفتن دست خود را بر روی آنها.

برای مثال در مارس 12, Chhattisgarh لغو مناقصه آن قبلا شناور برای خرید 75,000 کیت با توجه به درنده قیمت گذاری و نگرانی است. “همچنین در مارس 9, مرکز چشم پوشی سفارشی وظیفه و سلامت فرایند وارداتی (پزشکی) موارد. ما در renegotiations با شرکت هایی که تا به حال ارائه پیشنهادات به تصویب سود به ما گفت:” یک مقام ارشد دولت را در بخش بهداشت و درمان.

Chhattisgarh, وزیر بهداشت TS سینگ Deo گفت BusinessLine re-مناقصه راه اندازی شده است با تمدید مهلت مارس 16.

تامیل نادو است وزیر بهداشت Beela راجش گفت: دولت دستور داده بود 4 لاخ rapid test, کیت, اما ممکن است یک هفته می رسند. “با این حال ما در ادامه با ما تهاجمی تست از طریق موجود RT-PCR (Real Time – Polymerase Chain Reaction) و نه فن آوری بسته به مقدار در rapid test, کیت,” او اضافه شده است.

با توجه به منابع در حالی که پنجاب در حال انتظار برای دریافت 2.5 لاخ آنتی بادی کیت کرالا است همچنین برنامه ریزی برای گسترش نظارت پس از کسب 2 لاخ کیت. “توصیه برای گسترش آزمون داده شده در کمیته های تخصصی, گزارش,” گفت: Rajeev Sadanandan عضو کمیته های تخصصی که ارائه مستند استراتژی خروج به گزارش کرالا. “ایده این است که برای تست در مناطق که در آن Covid-19 هنوز گزارش نشده و همچنین در مناطقی که موارد تایید شده اند برای بهتر مهار. اگر متحده و نه گسترش, تست اولیه دستاوردهای حاوی ویروس می تواند معکوس شود.”

دهلی وزیر Arvind Kejriwal هم اعلام کرده بود تهیه 1 لاخ کیت اما این تست را آغاز کرده است.

ICMR شده است افزایش سفارشات خرید از آوریل 3 برای حداقل 40 لاخ کیت بوده ولی قادر به تهیه سریع آنتی بادی کیت های آزمایش. در آوریل 11, آن را دوباره دعوت به مناقصه به تهیه 45 لاخ کیت های آزمایش.

این مرکز در حال حاضر تغییر چرخ دنده ها و صادر راهنمایی در انجام پولد RT-PCR مورد تاييد قرار گرفت که آزمایشگاه بر اساس. در مارس 13, ICMR صادر مشاوره در انجام پولد RT-PCR آزمون به افزایش تعداد تست های غربالگری که شامل مخلوط کردن چند فرد بیمار نمونه به دنبال فردی, تست اگر استخر صفحه نمایش مثبت است.

R Gangakhedkar, سر, بیماری های عفونی ICM گفت که در حال حاضر هند RT-PCR kit سهام است که می تواند شش هفته. تا تاریخ هند است انجام 2,32,902 RT-PCR آزمون, او گفت:. “ما در انتظار اضافی 33 لاخ RT-PCR و 37 لاخ سریع آنتی بادی کیت که در حال انتظار در هر نقطه ای از زمان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de