متحده خواست برای بازگشت معیوب چینی کیت

این مرکز تصمیم گرفته است برای بازگشت به پنج لاخ سریع تست کیت تهیه شده برای Covid-19 نظارت از تولید کنندگان چینی گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص است.

در نامه ای به اتحادیه سرزمین و دولت رئیس دبیران شورای تحقیقات پزشکی هند اضافی مدیر کل GS Toteja گفت: در ارزیابی این کیت نتایج نشان داده اند که تنوع گسترده ای در حساسیت خود را. پس از دریافت برخی از لوازم ICMR انجام کنترل کیفیت در این کیت در شرايط مزرعه. بر اساس علمی ارزیابی خود را از عملکرد این کیت به ترتيب زير انجام و سفارشات لغو شده اند.

“متحده توصیه برای جلوگیری از استفاده از این کیت های تهیه شده از شرکت های مذکور و بازگشت آنها به تامین کنندگان” نامه متحده است. آن است که ICMR دوم تلاش است که بدستآمده پاسخ از تامین کنندگان. از این پاسخ نگه داشتن حساسيت و ويژگی در ذهن کیت Biomedemics و Wondfo که لازم گواهی نامه بین المللی مشخص شد برای خرید.

مناقصه از Wondfo

با توجه به کیت های تهیه شده در ₹600 از زنجیره ای از واردکنندگان و توزیع کنندگان و واسطه ICMR روشن است که کمیته بررسی کردم چهار مناقصه از Wondfo در ₹1,204, ₹1,200, ₹844 و ₹600. بر این اساس به عنوان ₹600 بود و بالاترین پیشنهاد و سفارش قرار داده شد برای ₹30 کرور.

ICMR انتخاب Wondfo منحصر به فرد توزیع کننده برای هند که به نقل از فراگیر, قیمت, لجستیک و بدون هر بند و برای پیشبرد. ICMR اظهار داشت که آن را به حال ساخته شده است هر گونه پرداخت وجه برای این منابع. بنابراین این مرکز نه به از دست دادن یک روپیه.

ICMR نیز تلاش برای تهیه این کیت به طور مستقیم از Wondfo شرکت در چین است. “با این حال دریافت نقل قول مستقیم از تهیه شد FOB (Free on Board) و بدون هر گونه تعهد در مسائل تدارکات. همچنین آن را بر اساس 100 درصد مستقیم پیشبرد و بدون هر گونه تضمین می کند. هیچ تعهد در جدول زمانی. نرخ ارتباط برقرار شد و دلار آمریکا بدون هر بند به صورت حسابداری برای نوسانات در قیمت” ICMR روشن.

در حالی که دادگاه عالی دهلی نو اعلام کرده است که کیت با قیمت بیش از ₹400 باید خریداری ICMR است گفت: “باید آن را نیز به یاد داشته باشیم که این اولین تلاش با هر هندی آژانس به تهیه چنین کیت و رای به نقل از داو طلبان و تنها نقطه مرجع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im