پلیس ایالتی اعداد نشان می دهد سنبله در ویرجینیا فروش تفنگ در ماه های اخیر

With شورش شکستن در سراسر کشور و COVID-19 باعث عدم اطمینان اقتصادی, تفنگ, خرید و فروش در ویرجینیا به نظر می رسد این افزایش با توجه به اعداد از ایالت ویرجینیا ،

از سلاح گرم معامله مرکز شمارش یک 158 درصد افزایش در معاملات اسلحه گرم در ماه ژوئن 2020 (81,204 معاملات) در مقایسه با ژوئن 2019 (31,501).

معاملات نیز در آوریل و مه. مارس تا به حال 62,620 معاملات در مقایسه با 32,663 در مارس 2019 و ممکن است شاهد 56,526 معاملات در مقایسه با 28,425 قبلی ممکن است.

در این سال معاملات در حال حاضر نزدیک به سال گذشته در کل. از Jan. 1 تا 2 جولای 410,493 معاملات صورت گرفت. سال گذشته مجموع شد 484,550 معاملات.

ویرجینیا نیز شاهد افزایش فروش تفنگ نسبت به پایان سال گذشته پس از دموکرات ها اعلام کرد خود را کنترل اسلحه در دستور کار بسیاری که از آن با تصویب شد مجمع عمومی در بهار گذشته و به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم.

اعداد را به طور مستقیم منعکس کننده تعداد اسلحه به فروش می رسد از آنجا که بیش از یک تفنگ خریداری شود ممکن در یک معامله Virginia State Police مدیر روابط عمومی Corinne گلر به گفته مرکز مربع است. تعداد اقدامات چگونه بسیاری از چک های پس زمینه شد درخواست شده توسط فدرال مجوز تفنگ فروشنده.

“مردم در حال خرید اسلحه در تعداد رکورد زیرا آنها ترس از آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور” صاحبان اسلحه از امریکا معاون ارشد اریش پرات گفت: مرکز مربع یک ایمیل به در.

“آنها از ترس غارتگران و تظاهر آنها نگران هستند که پلیس ممکن است قادر به حفاظت از آنها” پرات گفت. “مردم می خواهند توانایی دفاع از خود را دارند. فقط در هفته گذشته یک فرد مسلح رانندگان در ایندیانا با استفاده از اسلحه گرم خود را برای جلوگیری از یک جرم تیرانداز در آهنگ های خود را. مردم به طور مستقیم متوجه است که اسلحه صرفه جویی در زندگی می کند. و در یک محیط که در آن پلیس تعدادشان کمتر و یا مانع از انجام شغل خود را از مردم به دست آوردن سلاح های گرم خود را برای دفاع از خود. آنها این کار بی نظیر نرخ, با وجود تلاش های منتخب دموکرات به مهار آنها از اعمال خود قانون اساسی-محافظت حقوق.”

اندرو گودارد قانونی مدیر ویرجینیا مرکز عمومی, ایمنی, احساس متفاوت, با این حال.

“من پیدا کردن آن نگران کننده است که بسیاری از مردم در واکنش به [COVID-19] این اعتراض به خشونت پلیس و اسلحه جدید برای پیشگیری از خشونت قوانین فقط تصویب با عجله به خرید اسلحه” گودارد گفت: مرکز مربع یک ایمیل به در.

“اسلحه از هیچ ارزش خاص در رابطه با این بیماری همه گیر شما نمی توانید از خودتان محافظت از ویروس ها با استفاده از یک تفنگ” گودارد گفت. “اعتراضات خشونت پلیس نسبت به مردم از رنگ تهدیدی علیه به هر کسی که به طور خاص پس از گرفتن یک تفنگ یا اسلحه دیگر در بسیاری از موارد نمی خواهید برای انجام هر گونه خوب است. … به نظر می رسد که بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنم هیچ مشکل وجود دارد که ما نمی توانیم شوت راه ما از. واقعیت این است که همراه با افزایش فروش ما در حال حاضر شاهد افزایش مرگ و میر و صدمات. داشتن اسلحه در خانه تا حد زیادی کاهش می یابد و ایمنی خود و ایمنی از اعضای خانواده خود را. که حقیقت سخت است که همیشه عنوان می شود و یا نادیده گرفته شود.”

Philip Van Cleave رئیس جمهور از ویرجینیا شهروندان دفاع لیگ گفت: مرکز مربع مردم شروع به اطلاع ماموران پلیس ممکن است همیشه نمی شود قادر به محافظت از آنها. او گفت: برخی از پلیس شده اند قادر به متوقف کردن تظاهر کنندگان و COVID-19 می تواند منجر به بیمار افسران و یا اختلال در زنجیره تامین است که می تواند باعث مشکلات.

“این یک چیز خوب است [که اسلحه فروش در حال بالا رفتن]” ون بشکند گفت. “مردم بیدار هستند.”

Van Cleave گفت: بسیاری از مناطق با بالاترین نرخ جرم و جنایت باید دقیقترین تفنگ اقدامات کنترل. او گفت: ویرجینیا دارای نرخ پایین تر از همسایگان خود در واشنگتن و جنوب مریلند. بیشتر خرید تفنگ در ویرجینیا به احتمال زیاد به این معنی جرم و جنایت کمتر چون مجرمان خواهد که به نگرانی در مورد آینده نگر خود را قربانیان داشتن اسلحه به او گفت.

Van Cleave گفت: بیشتر مردم “بیدار شدن” منفی می تواند بر نمایندگان مجلس که طرفدار کنترل اسلحه در انتخابات آینده.

پس از دموکرات بدبختانه هر دو مجلس مجمع عمومی از قرمز به آبی در ماه نوامبر گذشته نمایندگان مجلس با تصویب چندین عناصر نرتهم را کنترل اسلحه در دستور کار است که شامل گسترش چک های پس زمینه قرمز-پرچم قوانین و یک تفنگ دستی-در هر ماه محدود برای برخی از خریداران. دموکرات ها موفق به دریافت حمایت کافی برای حمله به سلاح بان کی مون پس از وزش دموکرات ها مخالف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de