دولت از اقتصاد: تلاش RBI دولت پرداخت می گوید: FM Nirmala Sitharaman

She conceded that some indicators may have weakened in recent months after showing signs of an uptick but added that they, too, will revive soon.او اذعان کرد که برخی از شاخص های ممکن را تضعیف کرده اند در ماه های اخیر پس از نشان دادن نشانه هایی از یک چشم انداز مثبت اما افزود که آنها بیش از حد را دوباره زنده خواهد شد به زودی.

یک روز پس از تلنگر بانک دولتی برای اجتناب از بی دلیل ریسک گریزی و افزایش وام, سرمایه گذاری, وزیر Nirmala Sitharaman در روز پنج شنبه به رنگ یک تصویر گلگون اقتصاد اصرار دارد که شاخه های سبز بهبودی هستند و نه فقط قابل مشاهده است اما پایدار و که “تلاش های هماهنگ” از دولت و بانک مرکزی را شروع کرده اند بازده نتایج.

او اذعان کرد که برخی از شاخص های ممکن را تضعیف کرده اند در ماه های اخیر پس از نشان دادن نشانه هایی از یک چشم انداز مثبت اما افزود که آنها بیش از حد را دوباره زنده خواهد شد به زودی. بیانیه آمد در یک روز زمانی که غیر غذایی اعتباری داده ها نشان داد رشد سقوط کرد و فقط به 6.3% در سال در سال در دو هفته از طریق 14 فوریه به پایین ترین سطح از مارس سال 2017.

اخبار مرتبط

تولید صنعتی پس از شاهد یک حاشیه افزایش 1.8% در ماه نوامبر پس از سه ماه متوالی از انقباض کاهش دوباره در ماه دسامبر. او همچنین اظهار داشت که آخرین دهلی خشونت و ضد کا تظاهرات نیست ضعیف سرمایه گذاران گذاشت. او همچنین افزود که دولت حرکت به کمتر دادخواهی مالیاتی رژیم کمک خواهد کرد که سرمایه گذاران.

صحبت کردن با رسانه ها در گواتی وزیر گفت: “وجود دارد ماهانه یو پی اس و فراز زندگی را در برخی از شاخص های. که نباید نگران باشید. بسیار واضح است که جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حال نگه داشتن ثابت ذخایر ارز خارجی ما انجام می دهند بسیار خوب… فشارهای ناشی از تورم در حال پایین آمدن (پس از های اخیر افزایش قیمت سبزی).”

“همچنین شما می توانید RBI نه فقط نظارت بر تورم و همچنین بیرون آمدن با مراحل است که می تواند به عنوان محرک رشد به خصوص این مراحل را برای MSMEs و ملک… پس وجود دارد بسیاری از تلاش های هماهنگ با دولت و RBI و به عنوان یک نتیجه, من می توانید به وضوح ببینید که خلق و خوی است که به تدریج در حال تغییر است,” او گفت:.

به حفاظت از این مورد است که سرمایه گذاران خارجی unfazed با برداشت از یک رکود اقتصادی در اینجا گفت: در آخرین سفر خود به عربستان سعودی چندین برجسته سرمایه گذاران نشان داد علاقه ای به تازگی اعلام کرد ملی زیرساخت های خط لوله. در زیر این خط لوله پروژه دولت گذاشته است یک نقشه راه برای آن پیشنهاد سرمایه گذاری بیش از 102 تومان لاخ کرور در زیربنایی بیش از شش سال از طریق FY25, حمایت 70 درصد از هزینه های سرمایه برای تولید انرژی از جاده های توسعه شهری و راه آهن و envisaging نقش مهمی برای سرمایه گذاران خصوصی.

اظهار نظر در مورد احتمال تاثیر coronavirus شیوع Sitharaman گفت: به عنوان در هر صنعت و بازخورد مواد اولیه لوازم به شرکت خواهد بود به احتمال زیاد آمار اگر وضعیت در چین بهبود نمی در دو ماه. “ما در حال تلاش برای دیدن آنچه که ما می توانیم انجام,” او گفت:.

در گواتی وزیر برگزار شد یک سری از جلسات با ذینفعان مختلف از جمله کارشناسان و مدیران صنعت به اطمینان حاصل شود که پرت و دور افتاده در مناطق شمال شرقی منطقه داده می شود بیشتر دسترسی به اعتبار. او پرسید: بانک دولتی به راه اندازی شاخه ها بیشتر و گسترش شبکه خود را در این کشورها. بالای وزارت دارایی مقامات از جمله وزیر امور راجیو کومار, امور اقتصادی, وزیر Atanu چاکرابورتی و درآمد وزیر AB Pandey نیز حضور داشتند در جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>