حسابرسی و حسابرس کل هند (CAG) گفت: با توجه به عدم پایبندی به تجویز دستورالعمل شتاب آبیاری بهره مند برنامه (AIBP) کارناتاکا رو محروم مرکزی کمک به لحن ₹821.86 کرور.

این deprival مرکزی کمک است که به دلیل عدم تجهیز سالانه حسابرسی گواهینامه ها و دستیابی به متعهد فیزیکی اهداف. دولت تا به حال به تحمل این کسری با افزایش بودجه از منابع خارجی گفت: Anup فرانسیس Dungdung حسابدار عمومی, Karnataka.

CAG در آن عملکرد حسابرسی در بخش عمومی تعهدات که مطرح شد در کارناتاکا مجلس گفت: AIBP طرح اجرا شد و در دولت توسط دو شرکت – کریشنا Bhagya جلال Nigam محدود (KBJNL) و کارناتاکا Neeravari Nigam محدود (KNNL).

Anup فرانسیس توضیح عملکرد حسابرسی انجام شده برای ارزیابی اینکه آیا دولت و اجرای آژانس – KBJNL/KNNL قادر به اهرم مزایای AIBP طرح برای تسریع در تکمیل این پروژه از جمله زمینه آبیاری کانال (FICs) و متوجه نهایی آبیاری بالقوه بنابراین به عنوان به تهیه کردن به نیازهای آب از کشاورزان در کشور از جمله خشکسالی مناطق مستعد.

از مجموع 79838 هکتار دلیل برای ایجاد آبیاری بالقوه (خشک) طبق متعهد قاب زمان شرکت می تواند به ایجاد تنها 55,516 هکتار در طول پنج سال گذشته (2013-18) و آبیاری بالقوه در انتظار ایجاد همانطور که در پایان ماه مارس سال 2018 شد 24,322 هکتار است.

با توجه به Anup فرانسیس, پیش بینی FICs نیز به طور کامل تکمیل شده در هر یک از شش تست-بررسی پروژه حتی پس از گذشت دو تا 18 سال پس از اصلی خود را برنامه ریزی شده تاریخ اتمام به عنوان وجود دارد ساقط در برنامه ریزی و اجرای آثار در هماهنگ سازی با آبیاری بالقوه در حال حاضر ایجاد شده است.

“از مجموع 1,71,166 هکتار از FICs دلیل برای ایجاد یک کل از 1,18412 هکتار از FICs ایجاد شد در طول 2013-18. تعادل FICs انتظار ایجاد شد 52,754 هکتار که شامل 28,432 هکتار است که برای آبیاری بالقوه در حال حاضر ایجاد شده است. به عنوان یک نتیجه که در برخی از نقاط مستعد خشکسالی در مناطق مرکزی و شمالی کارناتاکا ارائه شده با آبیاری امکانات دیگر نقاط هستند و در عین حال برای دریافت آب,” او اضافه شده است.

ممیزی همچنین مشاهده شده در صورت عدم تشکیل دولت در سطح کمیته نظارت هیچ همزمان ارزیابی از پروژه های انجام شد. “در حالی که وجود دارد نظارت مرکزی کمیسیون آب (CWC) این مکانیزم از ارائه پذیرش به مشاهدات خود بود و نه مطلوب” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im