مجلس دولت فایل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن پریتزکر را stay-در-خانه

یک مجلس دولت واصل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن فرماندار اقتدار به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش.

کت و شلوار به دنبال داشته باشد ایلینوی دیوان عالی کشور تعیین اگر رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را با اقتدار به موضوع نورد اضطراری stay-at-home سفارشات که فرماندار گفت طراحی شده بودند به سرعت گسترش COVID-19.

دولت Rep. دارن Bailey, R-زنیا طرح دعوی در دادگاه در خشت شهرستان مدار دادگاه در روز پنج شنبه به چالش کشیدن فرماندار اقامت در خانه سفارش فراتر از مارس 9.

“من هرگز شکایت کرد هر کسی در زندگی من” بیلی گفت: در Facebook Live.

“من دعوی در دادگاه می پرسد برای پیدا کردن که رژیم صهیونیستی. پریتزکر حد قدرت خود را با استفاده از اضافی ‘ماندن در خانه’ سفارشات پس از خود اصلی فاجعه اعلام که تمام شده در مارس 9,” بیلی در بیانیه ای گفت. “به اندازه کافی به اندازه کافی است. من در زمینه این طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از خودم و ترکیبات که آماده برای رفتن به کار و از سرگیری یک زندگی عادی است.”

دیرین سیاست پروفسور کنت Redfield گفت: فرماندار قدرت گسترده اما می تواند به چالش کشیده در ایلینوی دیوان عالی کشور توسط هر کسی که با ایستاده است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که “به عنوان یک نتیجه مستقیم از آوریل 1 اجرایی سفارش پریتزکر عمل کرده است به مهار بیلی در محل اقامت خود و همچنین محدود کردن سفر خود برای یک دوره از زمان است.”

“این خویشتن داری در برابر بیلی اثرات خود حق آزادی حرکت در ایالت ایلینوی ایالات متحده امریکا” کت و شلوار ادعا می کند.

کت و شلوار به دنبال دادگاه برای پیدا کردن اضطراری قدرت برگشته و چیزی فراتر از 7 آوریل بیش از قدرت خود را.

بیلی گفت: قدرت اعطا شده به فرماندار در ایلینوی مدیریت اضطراری عمل و اقتدار فرماندار برخوردار طول COVID-19 بحران “خواستار بررسی فوری و تجدید نظر قانونی قصد.”

بیلی گفت که او آماده را به صورت تمام راه را به دادگاه عالی ایالت.

دفتر والی گفت: پریتزکر را دنبال کرده است هر دو علم و دولت قانون است.

“در هر مرحله از پاسخ به این همه گیر مرگبار فرماندار به دنبال راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی و با استفاده از اورژانس قدرت مجاز در قانون دولت برای حفاظت از سلامت و زندگی همه Illinoisans,” دفتر فرماندار گفت: در یک بیانیه. به عنوان کارشناسان مشخص امروز ما در حال حاضر شاهد است که ماندن در خانه سفارشات و دیگر اورژانس مراحل را شروع کرده اند به سرعت گسترش coronavirus و در حال ساخت یک تفاوت مهم است. در حال حاضر زمان برای متوقف کردن کار ما چون باید به یاد داشته باشید زندگی در معرض خطر هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru