وزارت امور خارجه نمی خواهد حمایت هیلاری کلینتون در تلاش برای طفره رفتن از رسوب بیش از ایمیل سرور و بنغازی

تیوی وزارت امور خارجه کاهش یافته است به پیوستن وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در تلاش برای متقاعد کردن یک دادگاه تجدید نظر به او اجازه طفره رفتن قاضی دستور قسم خورده رسوب مورد استفاده از یک ایمیل خصوصی و سرور 2012 بنغازی حمله تروریستی است.

“دادگاه موافقت با Judicial Watch — وقت آن است که برای شنیدن به طور مستقیم از وزیر امور خارجه ،” ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رویس Lamberth حکومت در ماه مارس در حالی که همچنین سفارش سابق کلینتون رئیس ستاد شریل میلز به عزل توسط محافظه کارانه دیده بان.

کلینتون تیم حقوقی پاسخ داد: در ماه گذشته با 83-صفحه دادخواست برای حکم mandamus ثبت و با ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار خواستار دادگاه حکم ظالمانه و درخواست یک دادگاه بالاتر به منظور کاهش دادگاه به درست چه کلینتون وکلا را دیدم به عنوان یک کمبود تصمیم گیری است.

اما وزارت امور خارجه ارائه شده در دادگاه توسط وزارت دادگستری, وکلا, کاهش یافته است, به پیوستن به کلینتون استدلال حقوقی در روز جمعه.

“دولت به دنبال ندارد و در نتیجه پشتیبانی نمی کند فوق العاده تسکین mandamus با توجه به شرایط منحصر به فرد از این مورد” DOJ تجدید نظر وکیل علامت فریمن گفت: دادگاه بالاتر در هفت صفحه پر کردن. “این وضعیت نادر است که در آن کشف یک کابینه سابق وزیر بود و نه مجاز برای غسل و هدف از کاوش داخلی دولت تصمیم گیری در مورد سیاست رسمی بلکه به تمرکز بر تاثیر بر رعایت قانون آزادی اطلاعات از یک مقام سابق غیر معمول تصمیم به استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور به طور سیستماتیک انجام حجم زیادی از کسب و کار رسمی.”

فریمن گفت: “تصمیم دولت نه به دنبال mandamus در اینجا — پس از هر یک از کشف سفارشات نه تنها ترین — نشان دهنده دولت از در نظر گرفتن کلیت از شرایطی که در این مورد منحصر به فرد.”

تیم حقوقی برای کلینتون در ماه مارس گفت که بازگرداندن نظم “موجه است زیرا قضایی سازمان دیده بان قریب الوقوع و رسوبات از وزیر امور خارجه و خانم میلز نامناسب و غیر ضروری و پاک کردن سوء استفاده از اختیار است.”

کلینتون منجر وکیل دیوید کندال ادعا کرد “قضایی سازمان دیده بان نمی تواند احتمالا نشان می دهد که شرایط فوق العاده مورد نیاز برای عزل (یا re-عزل) سابق مقامات عالی رتبه در خصوص دلایل خود را برای گرفتن رسمی اقدامات و دادگاه سوء اختیار خود در پیدا کردن در غیر این صورت.”

اما قضایی سازمان دیده بان دفاع تلاش خود را به دادگاه تجدید نظر.

“سوال این است که آیا کلینتون هدفمند روت کردن کل بدن از ایمیل او ارسال شده و دریافت شده در طول چهار سال تصدی خود در وزارت امور خارجه نه فقط یک ایمیل… [و] آیا او تا به دور زدن تمام قانون آزادی اطلاعات درخواست مربوط به ایمیل خود را” قضایی سازمان دیده بان وکیل رامونا Cotca گفت: در 63 صفحه تشکیل پرونده در روز جمعه. “دلایل دادگاه منطقه داد و برای آن تصمیم به اجازه کلینتون رسوب — دولت خود را از ذهن زمانی که او تصمیم گرفت به راه اندازی و استفاده از یک سرور خصوصی او آگاهی از سوابق مدیریت تعهدات و آگاهی از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از سوابق مدیران و دیگران از یادگیری در مورد سرور خصوصی در میان دیگران — به طور مستقیم مربوط به پاسخ دادن به این پرسش است.”

قضایی سازمان دیده بان همچنین گفت: “سوال کلینتون در مورد اینکه آیا او با استفاده از یک سرور خصوصی برای فرار از قانون آزادی اطلاعات ممکن است کمک به پاسخ به اینکه آیا دولت در عدم افشای کلینتون ایمیل موضوع در سال 2014 و یا اوایل 2015 صدمه دادگاه منطقه تمامیت و یا آزار آن روند.”

وزارت امور خارجه به نظر می رسد به عقب براند که جمعه گفت: “اظهارات که دولت در عمل در ایمان بد در litigating این درخواست قانون آزادی اطلاعات به طور کامل و بدون اساس است.”

قضایی سازمان دیده بان جمهور تام Fitton روز دوشنبه گفت که “هیلاری کلینتون از جان گذشته درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از شهادت است و حتی بیش از حد برای او مدافعان در وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری.”

“دادگاه استیناف باید به سرعت رد خانم کلینتون شروع بازی شطرنج” Fitton اضافه شده است.

منطقه حکم دادگاه در ماه مارس بود آخرین پیچ و تاب و در نزدیک به شش سال مورد مربوط به کلینتون دلایل راه اندازی غیر مجاز خصوصی ایمیل سرور و اینکه آیا او در تلاش برای جلوگیری از قانون آزادی اطلاعات درخواست.

اف بی آی مورد بررسی قرار کلینتون استفاده از سرور میزبانی در زیرزمین خانه اش در Chappaqua نیویورک در حالی که او وزیر امور خارجه از سال 2009 تا 2013. اگر چه سابق FBI مدیر James Comey یافت کلینتون بود “بسیار بی دقتی” در دست زدن به ایمیل های طبقه بندی شده بدون اتهامات جنایی شد توصیه می شود در برابر هر کسی پس از دفتر “Midyear آزمون” بررسی است.

“یک دزد بانک که مواد صورتحساب به duffle bag در طول یک سرقت ممکن است خود را کیسه کرده است اما هیچ ادعای حق’ به پول نقد به سرقت رفته. است کلینتون ادعا یک حق قانونی به آژانس سوابق ذخیره شده بر روی سرور؟” Cotca خواسته جمعه و اضافه میکند: “در حالی که سرور ممکن است کلینتون املاک سازمان ثبت در سرور به سادگی نمی شد.”

قاضی Lamberth گفت: کلینتون نوشته پاسخ به سوالات در مورد و آنهایی که مرتبط “بودند یا ناقص سودمند یا گذرا در بهترین حالت” و “او پاسخ چپ بسیاری از سوالات بیش از پاسخ.”

وزارت امور بررسی شیوه های ارسال ایمیل از ده ها تن از سابق آژانس مقامات و مشاوران به کلینتون در بر داشت 91 “معتبر نقض” منتسب به 38 نفر و یکی دیگر از 497 نقض است که نمی تواند بسته به هر فرد خاص. بررسی یافت “برخی موارد” از اطلاعات طبقه بندی شده بودن “نامناسب معرفی به یک سیستم طبقه بندی نشده.” اما محققان کشف “هیچ شواهد قانع کننده از سیستماتیک عمدی نادرست از اطلاعات طبقه بندی شده.”

نزدیک به یک دوجین شاهد بوده است مخلوع به عنوان بخشی از قضایی تماشای قانون آزادی اطلاعات پرونده های حقوقی ناشی بازگشت به 2014. یکی از اصلی بحث است که چرا 33,000 از ایمیل حذف شد با وجود یک کنگره حفظ نظم است. اف بی آی بود که تنها قادر به بازیابی حدود 5000 نفر از ایمیل های پاک.

کلینتون ادعا کرد که او “هرگز دریافت و نه ارسال هر گونه مواد که مشخص شد طبقه بندی شده” اما Comey اعلام کرد در ماه جولای سال 2016 که 110 ایمیل را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

قضایی سازمان دیده بان همچنین می خواهد به سوال کلینتون و میلز در مورد صحبت کردن نقاط به صورت سابق سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس حضور در تلویزیون را نشان می دهد پس از حمله تروریستی به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی. اعضای Ansar al Sharia راه اندازی یک حمله هماهنگ در سپتامبر. 11, 2012, کشتن سفیر آمریکا در لیبی کریستوفر استیونس, foreign service officer شان اسمیت و سیا پیمانکاران تایرون وودز و گلن Doherty. کلینتون برنج و دیگران به اشتباه مقصر حمله به یک ویدیو یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de