سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch زدم وزارت امور خارجه برای فاقد چشم انداز و undercutting تلاش های دیپلماتیک.

Yovanovitch که شهادت رئیس جمهور تهمت را استیضاح ابراز نگرانی برای کارفرمای سابق خود در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون در روز چهارشنبه ادعا “در حال حاضر وزارت امور خارجه در مشکل است.”

“رهبران ارشد فقدان سیاست های چشم انداز اخلاقی وضوح و مهارت های رهبری,” او گفت:. “فرایند سیاست جایگزین شده توسط تصمیم گیری های ناشی از بالا با کمی بحث و گفتگو. جای خالی در تمام سطوح رفتن پر نشده و ماموران به طور فزاینده ای به تعجب که آیا آن را بی خطر است برای ابراز نگرانی در مورد سیاست حتی در پشت درهای بسته.”

در طول استیضاح شنوایی Yovanovitch شهادت دادند که او احساس تهدید تهمت و شخصی خود را وکیل رودی جولیانی بیش از سیاست مخالفت با دولت. او بعد از سقوط با تهمت و reassigned در وزارت امور خارجه اما در ادامه به ترک گروه در ماه ژانویه است.

“این خبر که وزارت خارجه در حال گود خارج از درون در یک رقابتی و پیچیده و زمان بر روی صحنه جهانی” Yovanovitch گفت. “این است که هیچ وقت برای تضعیف ما دیپلمات. با بسیاری از چالش های ما نیاز به دو برابر کردن در دیپلماسی ما. کار کردن حقایق است نه علامت تجاری از دولت اما عمیقا متعهد دولت است.”

Yovanovitch استدلال کرد که کمک های مالی بیشتر باید ریخت و به تلاش های دیپلماتیک از جمله بودجه برای سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی آن را به عنوان مبارزه coronavirus شیوع.

“ما نظامی همکاران همواره هشدار می دهند که بیشتر ما قطع امور بین المللی بودجه, بالاتر از خطر, برای طولانی تر و مرگبارتر عملیات نظامی” او توضیح داد. “هنگامی که یکی دیگر از آژانس به دنبال بودجه برای آژانس خود را, شما می دانید که چیزی در جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im