وزارت امور خارجه توصیه می کند در برابر همه مسافرت های بین المللی

وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به هر کشور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به رفت و برگشت در سراسر جهان است.

بخش قرار داده شده همه مسافرت های بین المللی تحت یک سطح چهار مشورتی. در هشدار این گروه نوشت: “در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.”

هفته گذشته نیز در این بخش قرار می گیرد مسافرت های بین المللی در سطح سه محدودیت مشاوره همه مسافران به “تجدید نظر در مسافرت های بین المللی.”

“بسیاری از کشورهای در حال تجربه COVID-19 شیوع و اجرای محدودیت های مسافرتی و اجباری قرنطينه بسته شدن مرزها و منع غیر شهروندان از ورود با کمی پیشبرد اطلاع” بخش گفت.

آن ادامه داد: “شرکت های هواپیمایی را لغو بسیاری از پروازهای بین المللی و چندین کروز اپراتورها را به حالت تعلیق در عملیات و یا لغو سفر. اگر شما انتخاب می کنید به سفر بین المللی, برنامه های سفر خود را ممکن است به شدت مختل و شما ممکن است مجبور به ماندن در خارج از ایالات متحده برای یک بازه زمانی نامحدود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de