دولت CMs درخواست PM مودی برای حمایت مالی توافق بر مستند فرمت

رئیس وزرا و برش در سراسر خطوط حزب خواستار نخست وزیر نارندرا مودی به ارائه کمک های مالی به کشورهای مبارزه Covid 19. رئیس وزرای متعلق به مخالفان حکومت متحده خواست این مرکز برای گسترش محدودیت کسری مالی به پنج درصد از در حال حاضر سه درصد تحت FRBM عمل می کنند. آنها نیز مورد سوال جهت مرکز به شرکت ها است که کمک به وزیر ارشد صندوق امداد را نمی خواهد تحت مسئولیت اجتماعی شرکت ها ،

تامیل نادو وزیر و رهبر کنگره V Narayanasamy به خبرنگاران گفت: پس از این جلسه که نقطه کانونی از وزرای ارشد’ views بود که اولا مردم از دست داده اند و امرار معاش خود را با توجه به مستند. “دولت در دولت نیست بودجه کافی به دلیل کسب و کار موسسات بسته شده, صنایع, بسته شده اند و تمام فعالیت های اقتصادی در وقفه. به جز بخش کشاورزی تمام فعالیت های دیگر تبدیل شده اند متوقف و کشورهای در حال نداشتن منابع مالی کافی. بنابراین آنچه در این مرکز در حال رفتن به انجام این کار برای حمایت از دولت مالی?” او گفت:.

او گفت: رئیس وزرای همچنین ابراز نگرانی در مورد اقتصاد کشور است. “جدا از این که سازماندهی کار unorganised در کار کشاورزی کار ساخت و ساز کارگران مهاجر کارگر این مغازه داران کوچک مردم که در حال اجرا هستند MSMEs, صنایع, چه نوع بسته دولت در حال رفتن به انجام این کار برای آنها ؟ به خصوص MGNREGA کارگرانی که شغل خود را از دست امرار معاش خود را چگونه به آنها کمک کند ؟ بسیاری از وزرای ارشد به جز برخی از اخذ تاییدیه رئیس وزرا که گفتن این نخست وزیر است که او در حال انجام یک کار خوب. مسئله اصلی این است که از معیشت مردم برای آنها که می خواستم جواب از نخست وزیر” Narayanasamy گفت.

در موضوع کارگران مهاجر به او گفت: آن را دشوار خواهد بود برای صنایع به نگه داشتن آنها را اگر مستند تمدید شده است. “صنایع نیست داشتن ظرفیت برای نگه داشتن آنها وجود دارد و ارائه آنها را به پناهگاه. علاوه بر این کارگران مهاجر می خواهید برای رفتن به خانه متحده است. ارائه می شود در این زمینه ساخته شده,” او گفت:.

رئیس وزیران پرسید مرکز بودجه کافی و مهلت شش ماه از پرداخت حق عضویت بدهکار به مرکز. “دولت هند گسترش باید سه درصد FRBM به پنج درصد بیشتر از وزرای ارشد گفته اند و آنها نیز گفت: لوازم ضروری نیست که از نقاط مختلف ایالات متحده به عنوان آن مسدود شده است. وجود دارد باید یک مکانیسم برای این منظور از لوازم ضروری برای تمام متحده است. تولید متحده باید مجاز به ارسال آن به دریافت آنهایی که” او گفت:.

او گفت: وزیر, West Bengal Mamata بانرجی خواست این مرکز برای جلوگیری از فرمانداران و فرماندار از بازی سیاست در طول بحران. “آنها در حال تلاش برای دخالت در امور اجرایی دولت و آن را تبدیل به یک تهدید برای انجام Coronavirus کار توسط رئیس وزیران در کشورهای مختلف و به آنها گفت: نخست وزیر به کنترل آن ستوان استانداران و فرمانداران که نباید دخالت در کار خود را روز به روز دولت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de