استارباکس دادن رایگان قهوه به بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Starbucks ارائه شده است قهوه رایگان برای مردان و زنان در خط مقدم در سراسر کشور مبارزه با کروناویروس.

از هم اکنون تا ماه مه 3, هر مشتری که شناسایی به عنوان اولین پاسخ را دریافت خواهید کرد بلند قهوه دم کرده (گرم یا سرد) بدون پرداخت هزینه شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

قهوه-ساخت لوله نیز گفت: این اهدای یک و نیم میلیون دلار به سازمان های که ارائه مراقبت های بسته بندی و سایر محصولات به امکانات پزشکی و بیمارستان ،

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

“من با الهام از ما استارباکس فروشگاه همکاران در سراسر جهان است که افتخار پوشیدن لباس سبز صحن و چه کسی در حال افزایش است به این مناسبت است. آنها نشان می دهد ما انعطاف پذیری و تعهد ما نسبت به جوامع ما در خدمت” استارباکس مدیر عامل کوین جانسون نوشت: در نامه ای به مشتریان است. “این مسئولیت از هر کسب و کار برای مراقبت از کارکنان خود را در طول این زمان از قطعیت فداکاری مشترک و هدف مشترک. من امیدوارم که برای دیدن بسیاری از رهبران کسب و کار در سراسر این کشور انجام همه آنها می توانند برای حفظ شغل کارکنان پرداخت و در ادامه مزایا و نشان دادن محبت آنها را به عنوان مهم تصمیم گیری است. نه هر تصمیم مالی یکی است.”

استارباکس بسته کافه های آن برای فرد بازدیدکننده داشته است در 20 مارس و در حال حاضر تنها فراهم می کند انتخاب کنید تا و یا تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de