ستاره اتحادیه Dai-ichi بیمه مردم را به یاد داشته باشید که ‘roti, kapda aur makaan ke saath #BimaHaiZaroori’

The campaign has been conceptualised by Hotstuff media group مبارزات انتخاباتی شده است conceptualised توسط Hotstuff گروه رسانه

ستاره اتحادیه Dai-ichi بیمه نورد خود را بیمه کمپین آگاهی با پیام ‘roti, kapda aur makaan ke saath #BimaHaiZaroori’. این کمپین همچنین ویژگی های بالیوود, افراد مشهور, Javed Jaffrey که نقش یک انسان معمولی کار سخت را برای نیازهای اساسی roti, kapda aur makaan. “Roti, kapda, makaan aur بیما است تلاش برای گرفتن بیمه عمر یا بیمه به عنوان یک ماده به عنوان یک دسته به نیمه شهری و یا روستایی در هند که در آن بیمه بسیار ضعیف است. این ثابت خواهد کرد که به یک دسته تقویت کننده از نظر آگاهی از بیمه عمر” Girish Kulkarni, MD و مدیر عامل شرکت ستاره اتحادیه Dai-ichi بیمه های زندگی گفت.

Conceptualised توسط Hotstuff media group, کل کمپین رانده می شود به عنوان یک فیلم به منظور ایجاد وزوز. با این کمپین ستاره اتحادیه Dai-ichi بیمه عمر با هدف گسترش اهمیت بیما به مردم با صحبت کردن به مردم در خود زبان ‘sirf, roti, kapda, makaan ناهی…#bimahaizaroori’.

اخبار مرتبط

با توجه به آرون Fernandes مدیر عامل شرکت Hotstuff این شیوه ای است که در آن از جمله اطلاعات ارائه شده است و راه است که در آن رسانه ها استفاده می شود به ارائه داستان هایی برای سرمایه گذاران بسیار مهم است. “مثل همه ما مبارزات ما تمرکز بر استراتژی است که ایدز نام تجاری به یاد بیاورید و به ارمغان می آورد در اعداد و خاموش اواخر, مطالب جالب و حمایت همه دور یکپارچه سازی رسانه ها به ما کمک کرده است ایستادگی کردن و ایجاد یک تو رفتگی در دیوار به عنوان یک خارج از ضرب و شتم ارتباطات سازمان,” او اضافه شده است.

Hotstuff گروه رسانه ای یک 3600 درجه شرکت ارتباطات تخصصی که در BFSI مارک. با بیش از دو دهه تجربه کاری در پروژه های در هند و در سراسر جهان است.این شرکت ارائه خارج از ضرب و شتم محتوای حمایت با نتیجه محور استراتژی برای مارک های مانند ICICI Prudential MFs محور Kotak زندگی تاتا AIA زندگی و محور.

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus تاثیر: IPL franchises ایستاده به از دست دادن نزدیک به 40 درصد از حمایت مالی درآمد

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de