یک سنت لوئیس دادستان دستور پاتریشیا McCloskey تفنگ به برچیده شد و دوباره به هم وصل کرد که در آن “به آسانی قادر به کشنده استفاده از” در شارژ اسناد و مدارک.

دستیار مدار وکیل کریس Hinckley دستور crime lab کارکنان در زمینه نوار handgun, پیدا کردن آن بوده است مونتاژ نادرست با توجه به اسناد و مدارک ظ روز شنبه. شلیک پین بهار قرار داده بود در مقابل شلیک پین بود که عقب, بالا بردن سوال در مورد تفنگ توانایی به آتش کشیدند. سلاح گرم کارشناسان و سپس دوباره به هم وصل تفنگ به درستی در بر داشت و این کار توسط آزمون-شلیک آن است.

McCloskey و همسرش, علامت, گفته اند که تفنگ او دست تکان داد به سمت معترضان در ماه گذشته غیر قابل جراحی و ادعا شد یک سرپا نگه داشتن در یک پرونده آنها یک بار در برابر یک تفنگ تولید کننده. زن و شوهر گفت: آنها سلاح غیر قابل جراحی به منظور آن را به دادگاه.

میسوری قانون سفارشات پلیس و دادستان به ثابت کند که یک سلاح است “به آسانی” قادر به کشنده استفاده از زمانی که آن را استفاده می شود در این نوع از جرم و جنایت که McCloskeys متهم شده اند.

“آن را دلسرد کننده برای یادگیری است که یک سازمان اجرای قانون تغییر شواهد به منظور پیگرد قانونی عنوان یک عضو از جامعه” جوئل شوارتز این McCloskeys’ وکیل گفت KSDK سنت لوئیس در روز چهارشنبه.

این McCloskeys در حال بررسی توسط St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر را برای اشاره سلاح در تظاهرات و راهپیمایی خود را از طریق جامعه دردار به تقاضای استعفای شهردار این شهرستان. آنها متهم به استفاده غیر قانونی از سلاح در روز دوشنبه.

این زن و شوهر که رفت و ویروسی در تصویری از این حادثه را در دفاع از اقدامات خود گفت: آنها بودند اقدام در دفاع از خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی