روپیه شهرستان واحد بوسیله اسباب گردنده از محصولات خود را به مبارزه با Covid-19

در میان این مستند برخی از روپیه شهرستان واحد در حال حاضر درگیر در تولید علوم پزشکی/محصولات بهداشتی — اعم از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به نجات بخش مواد مخدر به اورژانس بیمارستان تخت و اکسیژن سیلندر — برای مقابله با این بیماری همه گیر. در میان آنها بگیرید و یاد دهید, مخمل خواب دار, VRV آسیا و اقیانوسیه حیاتی کاغذ و تا وقتی که بهداشت و درمان.

بگیرید و یاد دهید, مخمل خواب دار, هند, تولید کننده نرم, اسباب بازی و لوازم جانبی آغاز تولید PPE کیت پزشکی برادری.

به گفته این شرکت آن را به تولید کیت (از جمله coveralls و چهره سپر) با استفاده از آن بدون درز تشخیص فلز, ماشین آلات و خانه مرکز آزمایش. این شرکت اختصاص داده شده تمام قابلیت تولید به آن اضافه شده است.

VRV آسیا و اقیانوسیه یک نمودار گروه (ایالات متحده آمریکا) شرکت است که طراحی و تولید تجهیزات برودتی, تولید مایع سیلندر و مخازن ذخیره برای ذخیره سازی اکسیژن مایع است.

در میان سنبله در Covid موارد مثبت تقاضا برای اکسیژن پزشکی در بیمارستان ها در حال افزایش است روز به روز گفت: این شرکت است. برای مقابله با این تقاضا VRV که یکی از این دو شرکت در کشور است که برودتی سازی سیلندر و مخازن روانیش به عمل به آن اضافه شده است.

اورژانس بیمارستان تخت

حیاتی کاغذ بسته بندی, تقسیم, تولید کننده انواع کارتن بسته بندی مواد گفت: این conceptualised نوآورانه اورژانس بیمارستان تخت ساخته شده از آن با کیفیت بالا کاغذ کرافت مبتنی بر هیئت مدیره راه راه و استحکام بالا کاغذ.

به عنوان coronavirus زنده می ماند برای یک دوره کوتاه روی مقوا/کاغذ سطوح در مقایسه با پلاستیک/فلز این هیئت مدیره راه راه-کاغذ تخت در نظر گرفته امن است. هر تخت اقدامات 7 ft x 3 ft با ارتفاع 2 ft. این وزن 16 کیلوگرم و می تواند یک بار تا 200 کیلوگرم است. آن را بسیار انعطاف پذیر است و می تواند مونتاژ و برچیده شد به راحتی. این قابل بازیافت و ecofriendly تخت طراحی شده است برای جداسازی بخش گفت حیاتی است.

تا وقتی که بهداشت و درمان صنعت دارویی بازوی Jhaver در آن فرمول ساخت تاسیسات است که همه مجموعه ای برای تولید هیدروکسی کلروکین سولفات (HCQS), قرص برای آن به دست آمده است یک مجوز از دولت است.

مسائل مهم

با توجه به اختلال در کامیون حرکت در مرزهای دولتی تولید شده است مانع در برخی از واحد است.

R Muthu راج توسعه کمیسر روپیه شهرستان SEZ گفت: “این مسائل بسیار مهم و نیاز به یک راه حل سریع. ما را با هماهنگی با دولت و تسهیل صاف در حال اجرا از این واحدها که مجاز به کار با اسکلت کارکنان در طول این بحران است.”

Ravindra Sannareddy, موسس, مدیر عامل, سری, شهر گفت: “روپیه شهر صنعتی جامعه به نظر می رسد به جلو به شرکت در هر گونه ابتکار عمل را به کمک شهروندان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de