جاسوسی قانون اصطبل در کنگره در میان هر دو حزب اصلاحات خواسته

دادستان کل ویلیام بار در هفته گذشته از کنگره خواست برای تجدید حیاتی نظارت ابزاری است که کمک می کند تا فدرال اجرای قانون مقامات نظارت و جلوگیری از تروریسم و جاسوسی است.

اما رشد اتمی درباره نقض حریم خصوصی و اخیر بازرس کل گزارش که خطاهای شایع و بالقوه سوء استفاده از نظارت قوانین برای جاسوسی در سال 2016 تهمت مبارزات انتخاباتی خواسته اند هر دو حزب اپوزیسیون به تمدید قانون بدون تصویب اصلاحات قابل توجهی.

“هدف این است که به حق تعادل بین آزادی های مدنی و امنیت ملی” مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: پس از بحرانی کمیته رای به پیشبرد اندازه گیری لغو شد در آخرین لحظه.

کمیته قضایی مجلس برنامه ریزی شده بود به علامت گذاری به عنوان قانون به تمدید سه انقضای مقررات در نظارت بر اطلاعات خارجی قانون با اصلاحات جدید مذاکره بین اکثریت دموکرات ها و جامعه اطلاعاتی.

اما بالا دموکرات پیشنهاد در آخرین دقیقه سری از اصلاحات است که تهدید به نزول کمیته گذشت و رئیس Jerrold Nadler نیویورک لغو شد.

تشکر. Zoe Lofgren کالیفرنیا پیش نویس پنج اصلاحات بر اساس تلاش های گذشته برای اصلاح FISA و مهار بیش از حد گسترده ضمانت نظارت است.

دموکرات ها در حال حاضر کار به اعتصاب یک معامله در میان خود در مارس 15, هنگامی که سه نظارت مقررات منقضی خواهد شد.

پلوسی گفت که او پشت این لایحه Nadler برنامه ریزی شده را برای رای اشاره کرد که آن را از زبان اجازه می دهد آژانس امنیت ملی برای جمع آوری سوابق تماس.

“دیگران وجود دارد که می خواهم برای دیدن برخی از دیگر مقررات” پلوسی گفت. “ما فقط از کاری که در حال حاضر و با احترام به همه نظر اما آن است که واقعا مهم است که ما تصویب FISA لایحه است.”

جمهوری خواهان به دنبال تغییرات اضافی در پاسخ به دسامبر گزارش تولید شده توسط بازرس کل Michael Horowitz که “17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات” با اجرای قانون به دنبال جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

“ما نمی توانیم به سادگی reauthorize سیستم است که اجازه آن نهفته است و حذفیات به اتفاق می افتد” Rep. جیم اردن یک جمهوری خواه اوهایو و سرسخت تهمت متحد گفت. “در حال حاضر فرصتی است که ما برای رفع آن است.”

در مجلس سنا به رهبران جمهوری خواه می خواهید برای به تعویق انداختن اصلاحات مربوط به Horowitz, گزارش, اما برخی از آنها حاضر به قبول این خانه ارائه, از بین بردن تماس-ضبط مجموعه است.

دیگر جمهوریخواهان از جمله سناتور رند پال از کنتاکی و مایک لی از یوتا به دنبال شدید تر FISA تغییرات.

لی “یک مورد” در برابر تجدید FISA مقررات در طول یک جلسه خصوصی با بار در هفته گذشته است.

یوتا سناتور پیشنهاد تغییر چند قانون از جمله پایان دادن به تماس-ضبط مجموعه و زبان به آن را مشکل تر برای دولت به نظارت اهداف “که در متمم اول قانون اساسی فعالیت است.”

“بدون قانونی تغییرات غیر قابل توصیف بوروکرات ها ادامه خواهد داد تا قادر به سوء استفاده از این قدرت” لی گفت.

رئیس جمهور تهمت احتمالا امضای دو حزبی فرمت نوشته شده توسط کنگره است اما ابراز تمایل قوی برای اصلاحات به برنامه است.

او را بازتوییت کرد اردن انتقاد از FISA روند و اردن در تماس با تغییرات در قانون است که جلوگیری از این نوع از اشتباهات ساخته شده که دادگاه مجاز نظارت از صفحه.

“آنها جاسوسی در کمپین من!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هفته گذشته است.

سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و تهمت متحد وعده داده شده رئیس جمهور او را به استفاده از خود را در جای بلند قرار دادن به عنوان رئیس قوه قضائیه کمیته به بررسی ریشه های نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

گراهام گفت: کمیته مشغول به ناقص فرآیند اخذ نظارت حکم برای صفحه شروع با رسوبات سابق FBI مدیر James Comey سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe معاون سابق دادستان کل سالی یاتس و معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein.

تمام چهار امضا در FISA حکم برای صفحه حتی اگر آنها بر اساس تایید نشده پرونده از کثیف اطلاعات بودجه تهمت انتخاباتی رقیب هیلاری کلینتون ،

این دادگاه FISA تعیین شده در ماه ژانویه که دو نفر از این چهار حکم فاقد شواهد “برای ایجاد یک علت احتمالی به اعتقاد صفحه اقدام به عنوان یک عامل خارجی قدرت است.”

گراهام گفت که با استفاده از تحقیقات خود را به تدوین و فرموله کردن اصلاحات به قانون FISA.

“من می خواهم برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است, برای اولین بار,” گراهام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>