مفسر ورزشی Bob Costas استخدام شده جدید شبکه های تلویزیونی.

کوستاس, 68, است, به پیوستن به سی ان ان به عنوان یکی از عوامل شبکه اعلام کرد در روز دوشنبه. او را در آورده و به بحث در مورد موضوعاتی که تمرکز بر روی تقاطع های ورزشی و مسائل بزرگتر از جمله coronavirus سی ان ان در بیانیه ای گفت.

“من بسیار خوشحال و برای پیوستن به سی ان ان فهرستی از روزنامه نگاران و مفسران. سی ان ان تمایل به اختصاص زمان و توجه به ورزش موضوعات مرتبط باعث می شود آن را مناسب برای من است.” کوستاس که برنده 28 جایزه امی گفت: در مورد نقش جدید است.

“Bob Costas افسانه ای است محترم صدا در سراسر طیف ورزشی و فراتر از آن” سی ان ان گفت: رئیس جمهور و WarnerMedia اخبار ورزشی و رئیس جف Zucker. “به عنوان جهان همچنان به تغییر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ما مطمئن هستیم که باب روشنگری و تحلیل ما کمک خواهد کرد که بینندگان درک بهتر آنچه که در آینده نگه می دارد به عنوان ورزش و تیم ما عاشق evolve برای پاسخگویی به این لحظه است.”

کوستاس صرف نزدیک به 40 سال در NBC که در آن او همه چیز را پوشش داده و از 11 بازی های المپیک, بازی بیس بال, فوتبال, بسکتبال و مسابقه اسب. او در سمت چپ ان بی سی در ژانویه 2019 پس از جنجال بر سر نظرات خود را در مورد تکان مغزی در NFL باقی ماند اما در لیگ اصلی بیس بال شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im