Spelling Bee لغو برای اولین بار پس از جنگ دوم به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم معتبر spelling bee مسابقات است که توسط هندی-آمریکایی ها در طول سال لغو شده است برای سال 2020 در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

این رقابت ها که تنها به دانش آموزان در مدارس ابتدایی و دبیرستان را بازگشت در تاریخ 1 ژوئن 2021. این کلاس هشتم چه کسی واجد شرایط در این سال برای گذشته خود را سعی کنید در عنوان ملی نمی قادر خواهد بود برای شرکت در سال آینده spelling bee مقامات گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“دل ما به اونایی که نمی نهایی خود را در برنده شدن به دلیل همه گیر و تصمیم گیری های دشوار از آن است که باعث ما را به. آنها در حال حاضر بخشی از به طور گسترده ای گسترش گروه از کودکان و بزرگسالان است که از دست رفته فرصت با توجه به کروناویروس” پیج Kimble, مدیر اجرایی, زنبور عسل.

برگزارکنندگان از موسسه ملی Spelling Bee لغو رویداد با استناد به “هیچ مسیر روشنی را با خیال راحت به تعیین یک تاریخ جدید در سال 2020”.

این اقدام به دلیل نگرانی مداوم در مورد گسترش رمان coronavirus و عدم قطعیت در اطراف هنگامی که مجامع عمومی امکان پذیر خواهد بود یا بهتر آنها در بیانیه ای گفت.

تصمیم به پیروی از زنبور عسل اطلاعیه در 20 مارس که در آن تعلیق ملی نهایی با امید به reschedule.

تنها زمان دیگر املا زنبور عسل, یک رویداد سالانه پس از سال 1925 بود لغو شد و از سال 1943 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

“افکار ما بلافاصله به ما اونایی خود و خانواده خود را. دانش آموزان در زمان اختصاص داده شده و تلاش خود را به شور و شوق برای یادگیری است. آنها باید افتخار همه آنها انجام شده توسط برنده املا زنبور عسل در کلاس درس و مدرسه و منطقه ای سطح” Kimble گفت.

با این وجود اولویت اول ما باید به سلامت و رفاه ما معلم املا و خانواده و صدها نفر از کارکنان و تماشاگران است که گرد هم می آیند برای هفته زنبور عسل,” او گفت:.

سال گذشته پس از در حال اجرا از کلمات است که به چالش کشیدن به اندازه کافی برای شرکت کنندگان املا زنبور عسل به پایان رسید در هشت راه کراوات و در نتیجه بی سابقه قلو-champs.

شش نفر از قهرمانان شد, هندی-آمریکایی ها Rishik Gandhasri, Saketh Sundar, Shruthika Padhy, Sohum Sukhatankar, Abhijay Kodal و روهان رجا. دو نفر دیگر ارین هوارد و کریستوفر Serrao.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im