قطار ویژه حمل 2.4 لاخ لیتر شیر به ترک رنیگونتا برای دهلی نو

در پی جاری در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش Covid-19 تمام قطار مسافری خدمات در سراسر هند لغو شده اند تا مارس 14 سال 2020 است.

به تهیه کردن به نیازهای ضروری و عمومی راه آهن هند است که در ادامه به اجرای آن خدمات حمل و نقل برای حمل و نقل کالا دور ساعت.

ویژه شیر قطار حامل حدود 2.40 لاخ لیتر را ترک خواهد کرد رنیگونتا در آندرا پرادش امروز برای دهلی نو است.

جنوب آهن مرکزی نیز با تمرکز بر حرکت اولویت کالا برای راحتی مردم است.

به طور کلی حدود 80 ظروف شیر با ظرفیت هر کدام از 40,000 لیتر یا 44,660 لیتر نقاط مختلف هفتگی/روزانه قطار اکسپرس از رنیگونتا به دهلی جدید در هر ماه است. اما در حال حاضر همراه با مسافر قطار لغو شده اند, حمل و نقل شیر نیز برای متوقف thepast چند روز.

با توجه به نیاز به این کالا جنوب مرکزی راه آهن درخواست برای اجازه به اجرای منحصر به فرد شیر تانکر قطار ویژه به دهلی نو از رنیگونتا. راه آهن هیئت مدیره بلافاصله موافقت کرد.

راه آهن مقامات و کارکنان در هر دو گونتکل را بدست آورد و در مقر چرخش به عمل به شش شیر تانکر مناسب برای بارگذاری با تمام احتیاطی لازم. آنها همچنین با هماهنگی محلی consigners بسیج کالا برای بارگذاری.

این قطار ویژه اجرا خواهد شد در یک سرعت متوسط 110-kmph برای رسیدن به Hazarat Nizamuddin به سرعت.

Gajanan Mallya مدیر کل جنوب آهن مرکزی قدردانی از تلاش های گونتکل بخش و توصیه آنها برای اطمینان از تامین کالاهای اساسی است که همیشه در ملاقات با راه آهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>