اسپانیا Covid-19 موارد صلیب 1 لاخ-علامت

تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافت فراتر از 100,000 آن را به عنوان ثبت بزرگترین آن یک روز تلفات از وقوع در روز پنج شنبه و دو هواپیما با بسته بندی تجهیزات حفاظتی وارد به restock غیرمنتظره نظام سلامت.

محرومیت ایتالیا, این ویروس کشته شدن بیشتر مردم در اسپانیا از هر جای دیگری تحریک مستند به ارمغان آورده است که فعالیت های اقتصادی به متوقف مجازی. یک نظرسنجی نشان داد که اسپانیا در بخش تولید به سمت رکود پس از کاهش در ماه مارس در آن شدیدترین سرعت از سال 2013.

یک رکورد 864 مرگ و میر در جمعه کشور به کلی تلفات به 9,053 به عنوان مجموع عفونت رز به 102,136, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد. وزارت گفت: درصد افزایش در مرگ و میر پایین تر در روزهای اخیر.

دو هواپیما حامل تجهیزات از جمله ماسک و لباس و ضد باکتری مایعات — یکی از چین و یکی از ترکیه — فرود در چهار شنبه در یک فرودگاه نظامی در نزدیکی مادرید, وزارت دفاع گفت.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: هفت میلیون قطعه از تجهیزات حفاظتی خواهد بود توزیع در میان کارگران بهداشت و درمان پس از این تحویل آوردن مجموع به 18 میلیون اقلام پس از وقوع آغاز شد.

خوشه ای از عفونت است فنر در اطراف Moncloa کاخ مقر دولتی اسپانیا با سه وزرای ابتلا به این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان نخست وزیر پدرو سانچز و همسر و پدر در قانون.

سه عضو از پنج قوی coronavirus نیروی کار است که به روز رسانی این کشور در این بیماری همه گیر از طریق جلسات روزانه تلویزیونی از کاخ نیز آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im