اسپانیا به کودکان اجازه می دهد تا 12 به پرسه زدن در اطراف در اوایل اندازه گیری برای بلند مستند

اسپانیا به رکورد کوچکترین افزایش در تعداد از coronavirus موارد گام اول آن گرفته شده به تدریج محدودیتهای است که به سهولت سلول قوانین برای کودکان که به شما اجازه از خانه های خود را برای پیاده روی از مارس 27. در حالی که کابینه را تدوین دستورالعمل جدید با کمک مشاوران علمی تیم در این هفته بلومبرگ پنجم گزارش شده است.

نخست وزیر پدرو سانچز هنوز به مختصری کشور در رویکرد آینده به اسپانیا بازگشت به حالت عادی. اما او نشان داد که دولت اجازه خواهد داد که کودکان تا سن 12 به پرسه زدن ، دولت خانههای گلی خالی به گسترش مستند تا مارس 9. سانچز همچنین گفت که پایان حبس خواهد شد به احتمال زیاد به رخ می دهد در فاز اول با مناطق خاصی از کشور, خروج قبل از دیگران با توجه به گزارش بلومبرگ پنجم.

در همین حال دولت نیز با تمرکز بر راه های مقابله با بحران اقتصادی کشور در بعد از coronavirus سناریو. آن را هل دادن یک پیشنهاد به شکل یک اروپایی صندوق که در اعطای کمک های مالی به سازمان ملل توسط ویروس ضربه و بدون ایجاد بدهی بیشتر برای کشور است.

وجود دارد 3,968 عفونت های جدید در 24 ساعت تا سه شنبه خونتان تعداد موارد به 204,178 با توجه به وزارت بهداشت داده است. مرگ و میر رسید توسط 430 نسبت به روز دوشنبه افزایش 399 به 21,282. بیش از 80,000 بهبود از این بیماری در جهان گسترده ترین شیوع پشت متحده آمریکا

اما در سمت روشن تعداد موارد جدید و مرگ و میر کاهش یافته و به حدود نیمی از سطح خود را در آغاز ماه آوریل است. این باعث شده است تا دولت را در حال حاضر تمرکز بر احیای اقتصاد و کاهش مستند اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im