اسپانیا PM اروپا و آمریکا بسیار سخت روز آینده’ به عنوان ویروس تلفات تاپ 1,300

اسپانیا ramped تا آن مبارزه با کروناویروس در شنبه بسیج 52,000 اضافی سلامت کارگران و مسابقه را به پایان برساند ساخت و ساز از بیمارستان خود را به عنوان تلفات شروع به پریدن کرد یک سوم.

“ما باید خودمان را آماده عاطفی و روانی بسیار سخت روز پیش رو” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس اسپانیا گزارش 1,326 مرگ و میر بیشتر دوم-بالاترین در اروپا پس از ایتالیا.

تعدادی از عفونت های سراسر کشور نیز به ضرب گلوله به 24,926 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که سرمایه مادرید باقی مانده است سخت ترین ضربه.

“این موارد در حال افزایش است و در حال رفتن به در ادامه به افزایش در روزهای آینده” سخنگوی وزارت ماریا خوزه سیرا خبرنگاران گفت: گفت: هیچ کس نمی دانست که شیوع این بیماری در اسپانیا خواهد اوج.

کسانی که فوت کرده بودند عمدتا افراد بالای 70 و به خصوص بیش از 80s, او گفت:.

“نزدیک به 70 درصد از بیماران قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه بیش از 60 سال” او اضافه شده است.

با این وجود بین یک تا دو درصد از کسانی که در بیمارستان بستری بودند زیر 20 سال است.

مقامات را به نام 52,000 کارگران اضافی برای کمک به این کشور خدمات سلامت آن را به عنوان تلاش برای مهار این ویروس از جمله 14,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران.

شماره جدید دنبال تازه سنبله در هر دو مرگ و عفونت در روز جمعه.

اسپانیا صادر کرده است مستند سفارشات برای برخی از 46 میلیون نفر است که تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای کار ضروری, مواد غذایی, خرید, دلایل پزشکی و یا برای پیاده روی سگ.

حدود 2,800 سربازان شده اند بسیج برای ضد عفونی کردن ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و برای آوردن کمک به سالمندان آسیب پذیر مردم گفت: به طور کلی میگوئل Villarroya رئیس ستاد دفاع.

مادرید و بارسلونا جمعه اعلام کرد آنها را راه اندازی بیمارستان در بزرگترین سالن های نمایشگاه برای مقابله با پیش بینی رشد در تعدادی از بیماران است.

این IFEMA مرکز کنفرانس می توان با نصب 5,500 تخت بیمارستان بخشی از آن اختصاص داده شده به واحد مراقبت های ویژه در حالی که یک بخش از Fira de Barcelona مرکز خواهد بود به طور مشابه, مجهز, شهرستان, مقامات گفت.

مقامات توزیع صدها نفر از هزاران نفر از جراحی, ماسک اقتباس هتل ها برای درمان بیمار و تولید صدها نفر از هزاران نفر از کیت های آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>