اسپانیا گسترش coronavirus مستند به عنوان تلفات مانت

اسپانیا تمدید آن coronavirus مستند در روز پنج شنبه و گفت که مبارزه با “جنگ واقعی” بیش لوازم پزشکی شامل جهان دوم-ویروس کمترین تلفات تبدیل به چین برای بسیاری از بحرانی محصولات که در آن مقامات گزارش تقلب و قیمت را افزایش می دهد.

بیشتر 655 نفر کشته شدند شبه هل دادن اسپانیا تلفات به 4,089 دوم تنها به ایتالیا و فراتر چین که در آن شیوع آغاز شد.

 

سالمندان خانه سالمندان ساکن بوده اند به خصوص ضربه. یک تجزیه و تحلیل شبکه رادیویی Cadena Ser در بر داشت 1,307 ساکنان مرده بود از coronavirus نزدیک به یک سوم از کل مرده است. “افراد رها شده اند در یک شخص راه” گفت: کارمن Flores, سر حقوق بیمار گروه Defensor del Paciente.

دولت گفت که جمع آوری اطلاعات از مناطق مدیریت خانه مانند و نمی تواند تایید یا رد این گزارش ،

در مادرید اسپانیا بزرگترین شهر و در واقع در این کشور را بدترین آسیب دیده منطقه یک سالن هاکی روی یخ تبدیل شده است به یک سردخانه و 13 بار در لیگ قهرمانان برندگان رئال مادرید گفت: خود سانتیاگو برنابئو ورزشگاه می تواند مورد استفاده برای فروشگاه لوازم پزشکی.

Coronavirus موارد افزایش 18 درصد به 56,188 یک نرخ کندتر از در چند روز گذشته. بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت: شروع تست توده را نشان می دهد عفونت های بیشتری حتی به عنوان وزیر بهداشت سالوادور Illa با احتیاط گفت: مجلس داده “ما فکر می کنم ما در حال شروع یک فاز تثبیت.”

جهانی با کمبود تجهیزات

با جهان چهارم-بیشترین تعداد موارد اسپانیا است احساس تنگنا جهانی کمبود تجهیزات حفاظتی. “ما در یک جنگ واقعی برای دریافت نگه دارید از هواکش ماسک صورت و سریع تست کیت” سخنگوی دولت ماریا عیسی مونترو گفت Telecinco تلویزیون. “همه کشورها در حال مبارزه برای تضمین تولید داخلی مبارزه برای دریافت منابع از چین,” او گفت:.

اسپانیا دستور داده است تا 432 میلیون یورو ($471.4 میلیون دلار) کالا از چین خواسته ناتو برای کمک و متعهد به حمایت از کارخانه های تطبیق خطوط تولید خود را به ایجاد محصولات بیشتر در خانه.

به طور جداگانه به دولت بازگشت و یک دسته از معیوب چینی ساخته شده تست سريع به شرکت اسپانیایی است که عرضه آنها. چین سفارت خود در مادرید در توییتر نوشت که تولید کننده نیست که یک مجوز به فروش می رسانند. اسپانیا مقابله که محصولات حال اروپا صدور گواهینامه.

یک منبع دیپلماتیک گفت مهر قیمت رفته بود تا 10 برابر در برخی موارد و شرکت های چینی خواستار شدند پرداخت در صف مقابل. بهداشت اقتدار منبع گفت: وجود صف هواپیما در برخی از چینی فرودگاه فقط برای خرید این لوازم و میانه-مردان اغلب خریداران گذاران defrauded.

مقامات نیست نام آن دسته از فروشندگان گفت: تنها آنها معمولا کوچکتر و شرکت های خصوصی.

اضطراری تمدید

مجلس تمدید تا 12 آوریل اقدامات اضطراری از جمله مستند است که محدود مردم به خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و یا دارو و به کار می کنند. “این آسان نیست برای تمدید وضعیت اضطراری” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: مجلس. “من معتقدم تنها کارآمد گزینه در برابر ویروس است که انزوای اجتماعی است.”

اگر چه حزب اصلی اپوزیسیون محافظه کار حزب مردم حمایت و اندازه گیری آن, رهبر, پابلو Casado, متنبه سانچز برای آنچه که او به نام دیر و ناکافی پاسخ.

در حالی که اسپانیا تلفات هنوز زیر ایتالیا 8,165 آن رو به افزایش بوده است سریع تر و افزایش یافت 10 برابر اسپانیا پس از اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>