SpaceX قصد دارد اولین پرواز سرنشین دار به ایستگاه فضایی در ماه مه

ایلان SpaceX را ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) برای اولین بار در ناسا گفت: اعلام اولین crewed راه اندازی از ایالات متحده به پلت فرم از سال 2011 است.

فناوری کارآفرین شرکت راه اندازی خواهد شد یک موشک فالکون 9 به حمل و نقل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در اول برای سازمان فضایی به عنوان آن به نظر می رسد برای کاهش هزینه ها. “ناسا و اسپیس ایکس در حال حاضر هدف قرار دادن زودتر از اواسط تا اواخر ماه مارس برای راه اندازی” آژانس فضایی آمریکا در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

در مارس مشک خدمه کپسول اژدها ساخته شده یک سفر رفت و برگشت به ایستگاه فضایی که در مدار بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) بالاتر از زمین با یک مانکن در هیئت مدیره قبل از بازگشت به اقیانوس اطلس پس از شش روز در فضا است. از آنجا که ما آخرین ماموریت شاتل فضایی در سال 2011 پس از 30 سال خدمت تنها روس ها شده اند رفتن به عقب و جلو به ISS است.

SpaceX ساخته شده است سفر 15 بار از سال 2012 اما تنها به سوخت گیری در ایستگاه. آن است که نه تنها شرکت خصوصی ارائه خدمات ناسا: بوئینگ نیز برنده یک قرارداد است و در حال توسعه خود را Starliner کپسول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>