The bank's asset quality remains among the best in the Indian banking industry due to its better risk management and portfolio diversity.این بانک با کیفیت دارایی باقی مانده است در میان بهترین در صنعت بانکداری با توجه به آن بهتر مدیریت ریسک و تنوع نمونه کارها.

S&P رتبه جهانی در روز شنبه تأیید HDFC بانک صادر کننده اعتبار در BBB-/پایدار/A-3 و ارشد نا امن امتیاز در BBB-اضافه کردن که وام دهنده امتیاز را حرکت در پشت سر هم با این که از حاکمیت.

“ما تأیید امتیاز در HDFC Bank Ltd برای منعکس بانک قوی کسب و کار حق رای دادن و بهتر بودجه و نقدینگی مشخصات از صنعت همسالان” S&P تحلیلگران نوشت:, و اضافه کرد که HDFC بانک capitalisation راحت پشتیبانی قوی درآمد و به طور منظم افزایش سرمایه به صندوق بالاتر از متوسط رشد.

اخبار مرتبط

این بانک با کیفیت دارایی باقی مانده است در میان بهترین در صنعت بانکداری با توجه به آن بهتر مدیریت ریسک و تنوع نمونه کارها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im