SGB gold bond price, sgb gold, sgb scheme, sgb bond, sovereign gold bond scheme 2020-21 dates, price, how to apply, where to buy,در زمان بلوغ و یا در زودرس رستگاری قیمت تعیین شده توسط دولت بر اساس IBJA قیمت.

اولین tranche از حاکمیت طلا طرح باند 2020-21-سری من باز است برای ثبت نام برای این دوره از آوریل 20, 2020, به, مارس 24 سال 2020 است. قیمت طلا در هر گرم برای SGB ثابت است در Rs 4,639 در حالی که برای کسانی که سرمایه گذاری از طریق هر یک از دیجیتال, حالت, قیمت هر گرم طلا خواهد شد Rs 4,589 از تخفیف 50 تومان.

دولت در رفع این قیمت از صدور SGB بر اساس میانگین ساده قیمت بسته شدن برای طلا از 999 خلوص طی سه روز کاری هفته قبل از دوره اشتراک یعنی 15 آوریل – مارس 17 سال 2020 است. چنین قیمت طلا منتشر شده توسط هند شمش و جواهرات انجمن (IBJA).

اخبار مرتبط

برگزاری دوره SGB است که 8 سال وجود دارد زودرس خروج مجاز پس از 5 سال. در زمان بلوغ و یا در زودرس رستگاری قیمت تعیین شده توسط دولت بر اساس IBJA قیمت. زودرس رستگاری از اوراق قرضه مجاز است پس از پنج سال از تاریخ صدور چنین اوراق قرضه در تاریخ که در آن آینده بهره قابل پرداخت است. درخواست برای قبل از بلوغ رستگاری باید (در صورت dematerialized اوراق بهادار) حداقل 10 روز قبل از تاریخ پرداخت بهره.

چگونه به سرمایه گذاری در SGB

یک سرمایه گذاری می تواند از طریق برنامه ریزی بانک های تجاری (به استثنای کوچک سرمایه گذاری بانک ها و پرداخت بانک ها) تعیین شده پست, دفاتر سهام شرکت هلدینگ هند با مسئولیت محدود (SHCIL) و به رسمیت شناخته شده در بورس مانند بورس اوراق بهادار ملی هند و بورس اوراق بهادار بمبئی که مجاز به دریافت برنامه های کاربردی برای اوراق قرضه. یکی می توانید درخواست برای حداقل 1 گرم طلا تا حداکثر 4 کیلوگرم طلا سالانه در شرايط مختلف تراشه ها جای دادند در طول سال و حتی از جمله کسانی که خریداری شده از بازار ثانویه است.

خرید و فروش SGB واحد نیز مجاز در هر زمان در طول سال و در مبادلات سهام. این فراهم می کند و نقدینگی به عنوان یکی از گرو در اوردن آنها را قبل از بلوغ است.

سرمایه گذاری خود را در SGB دولت نیز می پردازد نرخ بهره سالانه 2.5 درصد است که قابل پرداخت نیم سالانه. سود به دست آورده است مشمول مالیات, اما, سود سرمایه, اگر هر روز بلوغ رستگاری را معاف از مالیات ( معاف از مالیات) در دست سرمایه گذار.

SGBs صادر شده که دولت هند سهام توسط RBI و واجد شرایط برگزار می شود در هر دو باند لجر حساب (BLA) با رزرو بانک هند و یا با خزاين یعنی NSDL/CDSL در demat حساب.

اوراق قرضه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان وثیقه امنیت برای هر وام. وام به نسبت ارزش به عنوان قابل اجرا به هر گونه عادی طلا وام لازم الاجرا توسط بانک مرکزی هند نیز به حاکمیت طلا و اوراق قرضه.

در مجموع

SGB نشان دهنده کاغذ-قالب با توجه طلا و قرار گرفتن در معرض به طلا به عنوان یک دارایی کلاس در یک نمونه کارها. متناوبا, وجود دارد, طلا و ارز معامله صندوق (ETF) که بیش از حد سرمایه گذاری در فرم مقاله است. SGB است مقرون به صرفه تر از ETF طلا و حتی کسب درآمد اضافی 2.5 درصد بهره. حتی مالیات و ساختار مطلوب در SGBs نسبت به طلا ETF. برخی از تراشه ها جای دادند قبلی از SGB ممکن است در دسترس در قیمت کمتر با کمتر دوره بلوغ بیش از حد. اکثر برنامه ریزان مالی نشان می دهد 5 تا 10 درصد قرار گرفتن در معرض طلا با توجه به نامشخص شرایط اقتصادی میان COVID-19 بالاتر تخصیص حتی ممکن است در نظر گرفته شود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی