کره جنوبی می گوید که مبارزه با ‘موج دوم’ از coronavirus

مقامات بهداشتی در کره جنوبی گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه آن را در میان یک “موج دوم” از رمان coronavirus عفونت در اطراف سئول رانده شده توسط کوچک اما مداوم شیوع بیماری های ناشی از تعطیلات در ماه مه.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) قبلا گفت: کره جنوبی اولین موج هرگز واقعا به پایان رسید.

اما روز دوشنبه KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong گفت: آن را تا به حال روشن شده است که یک تعطیلات آخر هفته در اوایل ماه مه آغاز موج جدیدی از عفونت های متمرکز در پر جمعیت بیشتری سئول منطقه که قبلا دیده چند مورد.

در منطقه شهری ما بر این باورند که موج اول بود از مارس تا آوریل به عنوان به خوبی به عنوان فوریه تا مارس” Jeong گفت: در یک به طور منظم جلسه. “سپس ما می بینیم که موج دوم که باعث شد تعطیلات در جریان بوده است.

در پایان ماه فوریه کره جنوبی گزارش اوج بیش از 900 مورد در یک روز, در اولین شیوع کروناویروس در خارج از چین است.

فشرده پیگیری و تست کمپین کاهش اعداد تک رقمی اواخر آوریل است.

اما فقط به عنوان کشور اعلام کرد این امر می تواند کاهش های اجتماعی فاصله دستورالعمل در اوایل ممکن است موارد جدید مشخصی رانده شده در بخش های عفونت در میان افراد جوان که بازدید کاباره ها و کافه در سئول در طول تعطیلات آخر هفته.

“ما در اصل پیش بینی کرد که موج دوم ظهور کرد و در پاییز یا زمستان” Jeong گفت. “پیش بینی ما معلوم شد که اشتباه است. به عنوان طولانی به عنوان افراد دارای تماس نزدیک با دیگران اعتقاد ما بر این است که عفونت را ادامه خواهد داد.”

شهردار سئول پارک برنده-گفت: به زودی نشست خبری که در حالی که روزانه تعداد ممکن است در کنترل سطوح اگر عفونت نرخ ادامه داد: این شهرستان به زودی می تواند دیدن صدها مورد در روز است.

همانطور که از نیمه شب جمعه, کره جنوبی, گزارش 17 جدید کروناویروس موارد اولین بار در نزدیک به یک ماه است که روزانه موارد جدید کاهش یافته زیر 20. این یک قطره از 48 و 67 موارد گزارش شده در دو روز گذشته.

کره جنوبی گزارش کرده است در مجموع 12,438 موارد با 280 مرگ و میر.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *