کره جنوبی گزارش 505 جدید کروناویروس موارد

کره جنوبی گزارش داد 505 اضافی coronavirus عفونت در آن بزرگترین افزایش روزانه در روز پنج شنبه به ایالات متحده صادر شده جدید هشدار سفر به این کشور آسیایی و ارتش به تعویق افتاد مشترک مته.

این موارد جدید را به مجموع عفونت به 1,766 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: برای بزرگترین روزانه پرش از اولین تایید عفونت در Jan. 20. کره جنوبی همچنین گزارش 13th مرگ است. جدید موارد 422 بودند که در جنوب شرقی شهر دائگو محل یک کلیسا در مرکز کره جنوبی شیوع این KCDC در بیانیه ای گفت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشورتی سطح ترغیب شهروندان به “تجدید نظر در سفر” به کره جنوبی. در سئول پایتخت, مردم منتظر در صف های طولانی در برخی از فروشگاه ها برای خرید ماسک شده اند که در تامین کوتاه مدت با وجود تنها چند ده عفونت گزارش شده در این شهرستان است.

هفته گذشته افزایش ناگهانی در موارد مشتعل است انتقاد از دولت و مدیریت بحران به ویژه تصمیم به محدود کردن ورود از چین به جای تحمیل یک پتو بان. احساسات در این موضوع اجرا که بیش از 1 میلیون نفر با امضای یک طومار خواستار استیضاح رئیس جمهور مون جائه در.

این ویروس است که می تواند منجر به ذات الریه اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته قبل از کشته شدن بیش از 2,700 و آلوده کردن در مورد 80,000 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

ارتش ایالات متحده گزارش داد که اولین ویروس مورد روز چهارشنبه در 23 ساله سرباز مستقر در اردوگاه کارول حدود 20 کیلومتر (12 مایل) از Daegu. در مورد 28,500 ما نیروهای مستقر در کره جنوبی باقی می ماند که از لحاظ فنی در جنگ با کره شمالی.

کره جنوبی نظامی نیز گزارش داد حداقل 21 عفونت و محدود ترین نیروهای نظامی به پایگاه های خود را. یک “پست فرماندهی آموزش” ورزش معمولا برگزار می شود توسط دو ارتش’ ترکیب نیروهای دستور به تعویق افتاد “تا اطلاع ثانوی” به همراه فرماندهی در بیانیه ای گفت. آمریکا فرمانده در کره جنوبی, توافق به تاخیر پس از یک درخواست توسط رئیس آن ستاد مشترک.

روز پنجشنبه به رسانه ها گفت: یک کره ای هوا پرواز که آزمایش مثبت برای این ویروس تا به حال مشغول به کار در پروازهای بین سئول و لس آنجلس. همراه بوده است در یک کره ای هوا KE958 پرواز از اسرائیل به اینچئون در فوریه. 15 و 16 KCDC گفته است. مسافران شامل یک کره جنوبی تور گروه در میان آنها 31 ویروس موارد دیده می شد به سرچشمه گرفته است. آژانس منتشر شد جزئیات مسیرهای دیگر و پرواز پرواز توسط کارمند.

Yonhap News Agency و دیگر رسانه ها گفت که او کار می کرد در پروازهای KE017 و KE012 در فوریه. 19 Feb. 20 و از لس آنجلس. حدود 30 خدمه در همان پرواز خود در قرنطینه به مدت 14 روز رسانه اضافه شده است.

ایالات متحده ممکن است در آینده مجبور به محدود کردن سفر به ایتالیا و کره جنوبی و کشورهای دیگر بیش از این ویروس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اما در حال حاضر زمان مناسب نیست. کره جنوبی ترین ویروس موارد خارج از چین و ایتالیا و ایران در حال ظهور به عنوان جدید epicentres از گسترش بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im