کره جنوبی دارای انتخابات پارلمانی تحت سخت اقدامات ایمنی در میان Covid-19 همه گیر

کره جنوبی شروع به رفتن به پای صندوق های رای در روز شنبه برای انتخاب اعضای پارلمان با پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی به عنوان بخشی از سخت اقدامات ایمنی در یکی از اولین انتخابات ملی برگزار شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مورد 14,000 مراکز رای دهی باز بود در ساعت 6 صبح (به وقت محلی) در سراسر کشور پس از ضد عفونی و رای دهندگان بودند نیاز به پوشیدن یک ماسک و یک چک دما پس از ورود. هر کسی که در دمای بالاتر از 37.5 سانتی گراد منجر شد به ویژه غرفه.

همه رای دهندگان باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست و دستکش های پلاستیکی در هنگام ریخته گری آراء و حفظ 1 متر فاصله بین هر یک از دیگر.

انتخابات تنظیم شده است برای تصمیم گیری کنترل پارلمان و شکل رئیس جمهور مون جائه در توانایی به فشار از طریق دستور کار خود در دو سال آخر دولت او از جمله شل تر سیاست های مالی با هدف ایجاد شغل و بالا بردن حداقل دستمزد و ادامه داد: re-تعامل با کره شمالی.

در سطح جهانی کره جنوبی یکی از اولین کشورها برای برگزاری یک انتخابات ملی پس از coronavirus همه گیری آغاز شد در حالی که بسیاری دیگر به تعویق افتاد آرا.

“من تا به حال نگرانی به انتخابات بود و نه به تاخیر افتاد اما داشتن به اینجا می آیند و دیده می شود برای خودم احساس کردم خوب است ما رای به عنوان برنامه ریزی شده و مردم با احتیاط بیشتر در مورد فاصله و دوری خود را حتی بیشتر” چوی Sun-hwa, 56 گفت: ایسنا در خارج از یک ایستگاه رای گیری در Hongje-dong مرکزی سئول.

پس از دست و پنجه نرم کردن با اولین شیوع بزرگ در خارج از چین و کره جنوبی تا حد زیادی موفق به آوردن آن موارد تحت کنترل و بدون اختلالات عمده به لطف عظیم تست کمپین و فشرده تماس با ردیابی.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 27 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن مجموع عفونت به 10,564. روزانه شمارش اتحاد ماند حدود 30 طی هفته گذشته بسیاری از آنها از خارج از کشور مسافران است.

اما مقامات هشدار داده اند که عفونت می تواند resurge در هر بار فراخوانی برای احتیاط ویژه در روز انتخابات.

از 9 صبح (به وقت محلی) رای مردم در انتخابات بود 8 درصد حدود 0.9 درصد امتیاز بالاتر از آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2016 با توجه به ملی کمیسیون انتخابات. که شامل نزدیک به 27 درصد از 44 میلیون ثبت نام رای دهندگان که در زمان شرکت در رای گیری اولیه در آخر هفته گذشته.

در میان آنها حدود 2800 coronavirus بیماران برای آنها NEC مجاز رای گیری از طریق پست و راه اندازی ویژه مراکز رای دهی برای رای گیری اولیه.

بیش از 13000 خود در قرنطینه امضا کرده اند به رای خواهد بود و مجاز به انجام این کار پس از دیگر رای دهندگان ترک در 6 بعد از ظهر (به وقت محلی)

مبارزات انتخاباتی به خود گرفته از نگاه های مختلف با نامزدها با پوشیدن ماسک و تداوم مشت به جای فشار دادن گوشت و تظاهرات انبوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de