کره جنوبی دو برابر coronavirus نجات بسته به 100 تریلیون برنده

کره جنوبی روز سه شنبه دو برابر برنامه ریزی اقتصادی نجات بسته به 100 تریلیون وون (80 میلیارد دلار) برای صرفه جویی در شرکت آمار coronavirus قرار داده و یک طبقه زیر توفنده سهام و بازار اوراق قرضه.

این بسته شامل 29.1 تریلیون برنده در وام به کوچک و متوسط شرکت در حالی که یکی دیگر از 20 تریلیون برنده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و تجاری کاغذ از شرکت ها رو به یک بحران اعتباری, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت در شرایط اضطراری و سیاست های اقتصادی نشست.

این اطلاعیه به شرح زیر مشابه حرکت توسط دولت ها و بانک های مرکزی در سطح جهان به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان سگک تحت وزن ملی آتن. روز دوشنبه ایالات متحده (US) فدرال رزرو در يک حرکت متعهد به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری برای اولین بار برای اطمینان از اعتبار جریان به شرکت ها و دولت های محلی.

“ما را به مطمئن شوید که شرکت نمی ورشکسته از Covid-19 شوک. عادی رقابتی شرکت ها هرگز بسته فقط به دلیل موقت کمبود نقدینگی” ماه گفت: در ملاقات با سران مالی و بانک مرکزی کره فرماندار لی Ju-yeol.

کره جنوبی شرکت در مسابقه برای ایمن سازی خطوط به عنوان تشویق خود انزوا بازدید رستوران خطوط هوایی و هتل ها و صنعت سرگرمی در آسیا چهارمین اقتصاد بزرگ.

سرمایه گذاران در حال آزادسازی دارایی های خود را از کالا, سهام و ریسک اوراق قرضه منجر به محدودیت بودجه برای شرکت ها.

کره جنوبی گزارش داد 76 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه حفظ روند رو به پایین در عفونت های جدید که مطرح امیدوار است که آسیا بزرگترین شیوع خارج از چین ممکن است کاهش.

روزانه شمارش آورده و کشور را در مجموع عفونت به 9,037 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC). مرگ و میر افزایش 120.

آن مشخص شده 13th مستقیم روز کشور ارسال شده از عفونت های جدید در حدود 100 یا کمتر است. کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد که کمترین تعداد موارد جدید پس با اوج 909 موارد ثبت شده در آوریل 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im