کره جنوبی اعلام جدید ‘مراقبت های ویژه منطقه’ به عنوان coronavirus گسترش

کره جنوبی اعلام کرد یک “مراقبت های ویژه منطقه” روز پنج شنبه در اطراف شهر دوم ضربه سخت coronavirus و نظامی آمریکا تایید دو مورد جدید در میان بستگان نیروهای خود در این کشور است که در مبارزه با بزرگترین اپیدمی در خارج از چین است.

استرالیا شد, آخرین کشور به اعمال محدودیت های مسافرتی در کره جنوبی با تقریبا 100 سازمان ملل در حال حاضر محدود کردن ورود از شرق کشور آسیایی است که گزارش 438 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه در مجموع 5,766.

 

کره جنوبی دولت اعلام کرد “مراقبت های ویژه” منطقه اطراف Gyeongsan شهر مورد 275,000 مردم 250 کیلومتر (150 مایل) جنوب شرقی سئول امیدوار کننده منابع اضافی مانند ماسک و هشدار دهنده مردم را از رفت و آمد وجود دارد.

Gyeongsan شاهد افزایش موارد جدید از جمله در یک خانه سالمندان است. مشابه مناطق اعلام شده در سراسر کشور همسایه Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان است. حدود 75 درصد از تمام موارد در کره جنوبی هستند و در اطراف دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن شبه آنفولانزا ویروس پدید آمده است که از چین در اواخر سال گذشته به سرعت در حال گسترش از طریق اعضای یک گروه مذهبی. “هر روز غمگین است و سخت مثل جنگ. اما ما Daegu شهروندان در حال نشان دادن تعجب حکمت و شجاعت” Daegu شهردار Kwon Young-jin به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

به گفته مقامات بيمارستان در سخت ترین ضربه زمینه تلاش شد به جای بیماران جدید. Daegu مسئولان شهرستان گفت: 2,117 بيماران در حال انتظار برای اتاق در این شهرستان است. ده ها تن از به تازگی راه اندازی شده پرستاران نظامی بودند با توجه به شروع به کار در Daegu در پنجشنبه وزارت بهداشت گفت. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش سه بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس در آوردن کل در کشور به 35.

جدید ما موارد

ما نیروهای کره (USFK) گزارش دو مورد جدید در مجموع از شش مورد در سربازان و کارکنان و یا افراد مرتبط با تقریبا 28,500 نیروهای مستقر در کره جنوبی. با وجود جدید موارد USFK تا به حال از سر فرستادن سربازان به پایگاه های خود در Daegu و مناطق اطراف آن با توجه به نظامی روزنامه ستاره و راه راه.

فرماندهان معتقد پایگاه محافظت می شدند از خارج از جمعیت و نیروهای نظامی چرخش مورد نیاز برای حفظ آمادگی در صورت ادامه تهدیدات هسته ای کره شمالی به گزارش روزنامه. استرالیا حرکت به ممنوعیت ورود اتباع خارجی از کره جنوبی به سئول را به تلاش برای جلوگیری از ایالات متحده از اعمال چنین محدودیت.

مقامات کره جنوبی ملاقات سفیر آمریکا در سئول در روز چهارشنبه به اصرار ایالات متحده نه برای محدود کردن سفر است. با توجه به وزارت امور خارجه آمریکا هر کسی که با یک تب از 100.4 F (38 C) است که در حال حاضر ممنوع از شبانه روزی پرواز مستقیم از کره جنوبی به ایالات متحده است.

Korean Air Lines گفت: این امر روی صفحه نمایش تمام مسافران عازم فرودگاه اینچئون برای دماهای بالا و رد آن تلقی خطر است. کره جنوبی با ارسال سه “پاسخ سریع” تیم به ویتنام روز پنجشنبه به کمک بیش از 270 شهروندان قرنطینه در آن کشور بیش از coronavirus نگرانی وزارت امور خارجه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>