جنوب شرق کشور نیاز به 1.9 میلیون بیشتر خط مقدم سلامت کارگران

سازمان بهداشت جهانی (WHO) laudedfrontline سلامت کارگران خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر در جریان همه گیر. که امروز گفت: کشورهای جنوب شرق آسیا و منطقه نیاز به کوشش برای تقویت و گسترش پرستاران و ماماها کادر با 1.9 میلیون برای دستیابی به سلامت برای همه تا سال 2030.

“پرستاران و ماماها مرکزی به کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی برای همه, برای جلوگیری از بیماری و ارتقاء سلامت در سراسر زندگی-دوره مراقبت از مادران و نوزادان و کودکان به واکسن های نجات بخش, سلامت, مشاوره و مراقبت از افراد مسن است. ما باید دو چندان تلاش های ما برای اطمینان از پرستاری و مامایی نیروی کار دارای قدرت و مهارت و پشتیبانی برای دیدار با تمام سلامت مردم نیاز دارد” گفت: Dr Poonam Khetrapal سینگ مدیر منطقه ای که در جنوب شرق آسیا و به مناسبت روز جهانی بهداشت.

روز جهانی بهداشت

موضوع روز جهانی بهداشت که مارکس بنیاد که با پشتیبانی و تقویت پرستاری و مامایی نیروی کار است.

در سال 2015 که در جنوب شرق آسیا آغاز کرده و در یک دهه برای سلامت نیروی کار تقویت’ با هدف غلبه بر کمبود و مهارت-شکاف در منطقه سلامت نیروی کار است. بهبود پرستاری و مامایی آموزش استقرار و روستایی حفظ شده است یک اولویت است. تا سال 2018 در این منطقه تا به حال از 3.5 میلیون نفر از پرستاران و ماماهای – 18 ازای هر 10 000 جمعیت از 2.9 میلیون در سال 2014 به نسبت 16 در هر 10 000 مردم است.

“شده است وجود دارد اما بیشتر باید انجام شود” مدیر منطقه ای گفت:. منطقه ای متوسط است که هنوز هم بسیار پایین تر از متوسط جهانی از 37 پرستاران به ازای هر 10 000 جمعیت و نیاز حداقل 40 پرستاران با 10 000 مردم است. تا سال 2030 این منطقه نیاز به عنوان بسیاری از 1.9 میلیون بیشتر پرستاران و ماماها.

برای پر کردن این شکاف اول-تا کنون دولت از جهان پرستاری گزارش امروز منتشر برجسته حوزه کلیدی است که کشور نیاز به تمرکز بر. “ما نیاز به افزایش تعداد پرستاران و بهبود آموزش پرستاری; ما نیاز به بهبود این تعداد شغل برای پرستاران خود را با کیفیت و توزیع در مناطق روستایی و حاشیه مناطق; و ما نیاز به بهبود مدیریت و واگذاری نقشهای تخصصی پرستاران” دکتر Khetrapal سینگ اظهار داشت: در انتشار رسمی.

پیشرفت در هر یک از این اولویت ها کمک خواهد کرد که کشورهای تقویت خدمات بهداشت مادر و کودک در میان نیازهای دیگر در حالی که همچنین موقعیت آنها را برای بهتر پاسخ دادن به بیماری های غیر واگیر به ارائه کافی مراقبت های ویژه خدمات و پاسخگویی به نیازهای بهداشتی از افراد مسن است.

“جهانی شیوع COVID-19 بر چه مهم پرستاران به سلامت و امنیت و طول می کشد که این فرصت برای تشکر از آنها را برای خدمات خود را در این زمان به چالش کشیدن” مدیر منطقه ای گفت:.

تا سال 2020 است که به عنوان جشن بین المللی سال از پرستار و ماما آن را به عنوان نشانه 200 سالگرد تولد فلورانس بلبل.

خواستار بر کشورها برای حفظ کردن و سرعت بخشیدن به پیشرفت در این منطقه حیاتی Dr Khetrapal سینگ بیشتر گفت: “که مجددا تعهد خود را به حمایت همه کشورهای منطقه به تقویت پرستاری و مامایی نیروی کار است. با هم ما می توانیم رسیدن به جهانی بهداشت تحت پوشش و پیشبرد عدالت در دستور کار است. بهداشت برای همه در همه سنین امکان پذیر است. ما باید آن را به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im