Seoul شهردار پارک برنده-به زودی پشت سر شرمندگی توجه داشته باشید قبل از او ناپدید شد و بعدها در بر داشت مرده در جنگل.

64 ساله رهبر کره جنوبی پایتخت شد, اولین گزارش از دست رفته روز پنج شنبه پس از او را نشان نمی دهد تا به کار و دخترش, Park Da-در گفت مقامات او در سمت چپ در مورد “را مانند” پیام تلفن. بدن او کشف شد ساعت بعد پس از شروع از یک تعقیب جنایتکاران که شامل صدها نفر از افسران پلیس.

اگر چه هیچ علت مرگ منتشر شده است به پلیس گفته اند وجود دارد هیچ نشانه ای از foul play با توجه به کره جنوبی-بر اساس Yonhap News Agency. مرگ خود را یک روز پس از سابق منشی زن ثبت یک شکایت کیفری علیه او ادعا سوء رفتار جنسی. پس از مرگ مقامات منتشر شد توجه داشته باشید در روز جمعه که پارک سمت چپ خود را به اقامت رسمی قبل از ناپدید شدن او.

“من احساس می کنم متاسفم برای همه مردم است. من از هر کس که با من در زندگی من” پارک نوشت: با توجه به کره جنوبی از دولت است. “من همیشه با عرض پوزش به خانواده من چرا که من داده ام آنها را تنها درد. لطفا بسوزانند من بدن و پراکنده در اطراف قبر پدر و مادر من.”

Park Won-soon
در این عکس ارائه شده توسط Seoul Metropolitan Government یک پرتره از مرحوم شهردار سئول پارک برنده-به زودی قرار داده شده است در بیمارستانی در سئول کره جنوبی روز شنبه, ژوئیه 10 سال 2020 است.

سئول شهر دولت جمعه اعلام کرد که پارک را دریافت خواهد کرد شهرداری در مراسم تشییع جنازه خواهد شد که پنج روز گذشته به عنوان مخالف به مدت سه روز است که اکثر مجالس ترحیم در کشور به طور معمول گذشته است. دولت شهرستان نیز برنامه ریزی برای راه اندازی یک محراب در نزدیکی تالار شهر برای کسانی که عزاداری سه دوره شهردار مرگ ناگهانی.

“ما دعا برای روح متوفی و گسترش ما عمیق ترین تسلیت به شهروندان [از سئول]. شهرستان امور خواهد شد بصورتی پایدار و محکم در ادامه با توجه به شهردار پارک برنده-به زودی ارزش است که به ترتیب اولویت ثبات و رفاه گفت: معاون شهردار برای امور اداری Seo Jeong-hyup خواهد شد که در خدمت به عنوان سرپرست شهردار زیر پارک شدند.

پارک شناخته شده بود تا سیاستمدار و وکیل حقوق بشر است که برای اولین بار انتخاب شهردار سئول در سال 2011. او اولین شهردار سئول انتخاب شود برای خدمت به سه نظر بود و به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری در این کشور تا سال 2022 انتخابات است.

سفیر ایالات متحده در کره جنوبی هری هریس خطاب پارک مرگ در توییتر ارائه همدردی خود را به شهر و پارک خانواده.

“غمگین در مورد مرگ سئول شهردار پارک برنده-به زودی. تسلیت به خانواده اش و به مردم سئول در طول این زمان دشوار” هریس گفت.

انتخابات برای انتخاب شهردار جدید از کره جنوبی بزرگترین شهرستان زنجان برگزار می شود, در مارس 2021.

Seoul Mayor Mourners
عزاداران رسیدن به تسلیت در دانشگاه ملی سئول در بیمارستان که در آن یک سالن مراسم تشییع جنازه در اواخر شهردار سئول پارک برنده-به زودی راه اندازی شد تا, در, سئول, کره جنوبی. چهار شنبه, جولای 10, سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت