به زودی حتی دو جانبه قدرت خرید خواهد بود روت از طریق مبادلات

به زودی تمام قدرت معاملات — از جمله دو جانبه خرید و فروش برق از طریق طولانی مدت قدرت قراردادهای خرید — روت از طریق مبادلات برق. این مبتنی بر بازار انرژی اعزام برق’ یا ‘JULIA’ انتظار می رود برای تعمیق قدرت بازار را در بهتر کشف قیمت.

“چیزی اتفاق می افتد در چهار ماه آینده — بزرگ سیاست گام به گام است که در روز های پیش رو در بازار به مراتب بیشتر مایع” گفت: Sanjiv Sahai, منشی, وزارت, قدرت, در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس برگزار شده توسط دهلی نو-بر اساس فکر می کنم تانک انرژی و منابع موسسه (TERI). در حالی که وزیر اشاره نمی کند چه “گام بزرگ” بود, BusinessLine آموخته پس از پرس و جو که او با اشاره به JULIA.

با توجه به منابع در هند بزرگتر انرژی, بورس IEX هر دو خریداران (شرکتهای توزیع برق از جمله بهترین بمبئی) و فروشندگان (ژنراتور مانند NTPC) لزوما باید برای قرار دادن در خرید و فروش و مناقصه در قدرت تبادل حتی اگر آنها یک معامله دو جانبه با تعرفه ثابت.

JULIA نیروهای تمام بازیکنان به مسیر تمام معاملات از طریق مبادلات برق. مناقصه خواهد بود در روز های آینده در بازار که در آن هر داوطلب می گوید آنچه در آن می خواهد به خرید و فروش در هر 15 دقیقه زمان بلوک از روز بعد.

در قلب JULIA است تقسیم از ثابت و متغیر اجزای هزینه تولید برق. در حالی که هزینه های ثابت خواهد بود توسط خریدار پرداخت می شود مطابق با توافقنامه خرید برق (PPA) و ژنراتور را به رقابت در بازار در هزینه های متغیر.

این ایده بوده است شناور در اطراف برای چند سال. در دسامبر 2018 مرکزی کمیسیون تنظیم مقررات برق (CERC) صادر شده و یک بحث کاغذ در بازار بر اساس اقتصادی اعزام برق: طراحی مجدد از روز پیش رو بازار (سد) در هند”.

در این مقاله اشاره کرد که در حال حاضر یک شرکت توزیع نیروی برق که دارای دو جانبه PPA با یک تولید شرکت های تولید شرکت چقدر قدرت آن با نیازهای روز بعد — discoms مصادره قدرت به طور خاص از قرارداد ژنراتور.

‘Self-برنامه ریزی’

این عمل به نام خود برنامه ریزی’ به طور کامل در خارج از بازارهای انرژی. در چنین سیستم “گران نسل استفاده شده است با وجود در دسترس بودن ارزان تر از نسل” مقاله می گوید. در JULIA مدل discoms خواهد پیشنهاد به قدرت ارز برای گرداندن مراکز فساد قدرت است. این ژنراتور در بخش خود پیشنهاد خواهد شد در هزینه متغیر از نسل آنها پرداخت خواهد خود را ثابت هزینه های به طور جداگانه توسط discom با آنها باید PPA.

قابل توجه JULIA انتظار می رود که به نفع انرژی های تجدید پذیر شرکت هایی که در یک بازار بزرگتر برای فروش قدرت خود را.

آن را “قابل انتقال” Vishal Pandya, مدیر, مجدد, انرژی, مشاوره, ارائه می دهد که هوش مصنوعی مبتنی بر تجزیه و تحلیل ترافیک برای شرکت های انرژی اشاره کرد که به دلیل “استخر مبتنی بر مشارکت” بزرگ سیستمیک بازده خواهد بود مشتق شده است. به طور کلی هزینه برق را پایین آمده Pandya گفت BusinessLine.

Sahai همچنین گفت که در چند سال مشتقات اجازه داده می شود به انرژی مبادلات وجود دارد خواهد بود به جلو تجارت و معاملات سلف و گزینه های در انرژی که برای سهام و کالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de