سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ساخته اظهارات بحث برانگیز در مورد تغییر جنسیت افراد در حالی که بحث در مورد اولویت های مسائل مختلف در درون حزب دموکرات است.

بلومبرگ chided حزب دموکرات برای تمرکز خود را بر مسائل اجتماعی مانند جنسیت بیقراری طی ماه مارس 2019 توسط برمودا توسعه کسب و کار سازمان است. “اگر مکالمات خود را در یک انتخابات ریاست جمهوری است که در مورد برخی از مرد با پوشیدن لباس و اینکه آیا ‘او’ ‘او’ یا ‘آن’ می توانید رفتن به رختکن با دختر خود که یک فرمول برنده برای اکثر مردم است.”

بلومبرگ سپس به او می گویند او معتقد است رای دهندگان مراقبت بیشتر در مورد مسائل بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و امنیت عمومی. او بعد از سرزنش حزب دموکرات برای کمک به رئیس جمهور تهمت چرا که آنها نقل مکان کرد “تا کنون باقی مانده است.”

“شما می توانید درک اگر شما نگاهی به حزب دموکرات است. آنها تا کنون سمت چپ که از دو سال پیش هیچ کس را در کنار خود است که می تواند این موقعیت و امروز تقریبا همه نامزدها برای رئيس جمهور از حزب دموکرات بوده است بنابراین ” مترقی است.’ من نمی دانم چه “مترقی” به معنی.” بلومبرگ ساخته شده نظرات و تنها چند ماه قبل از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری.

بلومبرگ مبارزات انتخاباتی نماینده خطاب به نظرات در بیانیه ای به BuzzFeed:

“مایک می داند که جامعه فراجنسیتی شده است تحت حمله و برای چندین دهه پیش از حقوق شده است برابر است. در آوریل 2002 در طول سال اول خود را به عنوان شهردار مایک امضا جارو نما, حقوق مدنی, لایحه قانون است. شرکت خود را فراهم می کند جامع بهداشت و درمان پوشش خود را فراجنسیتی کارکنان. به عنوان رئیس جمهور او دارای یک طرح جامع برای تضمین حقوق فراجنسیتی آمریکایی از جمله عبور از قانون مساوات و برابری حصول اطمینان از نما مردم برای دسترسی به تایید بهداشت و درمان و کار برای پایان دادن به بحران خشونت علیه زنان تغییر جنسیت. مایک در حال اجرا است به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معکوس بسیاری از سیاست های او اجرا کرده است که حمله به حقوق جامعه فراجنسیتی.”

بلومبرگ نظرات اکو اظهارات او در سال 2016 در حالی که در یک رویداد در دانشگاه آکسفورد است که در آن او گفت: “قریب به اتفاق بخش عمده ای از مردم” نمی همدردی با مسائل مطرح شده توسط “روشنفکران.”

“اگر شما می خواهید به می دانم که اگر کسی یک فروشنده خوب او را از رفتن به غرب و چیدن یک شهر و فروش به آن شهر این مفهوم است که برخی از مرد با پوشیدن یک لباس باید در یک اتاق قفل با دختر خود” بلومبرگ گفت. “اگر شما می توانید فروش است که شما می توانید فروش هر چیزی. آنها فقط در نگاه شما و آنها بگو: “آنچه در زمین شما صحبت کردن در مورد?'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im