‘برخی از نمایشگاه پوشش’: مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر از رسانه ها در طول coronavirus کنفرانس مطبوعاتی

Wآنکه رئیس جمهور تهمت است قدردانی از رسانه ها در زمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او تا آنجا پیش رفت با تشکر از برخی خبرنگاران در روز جمعه روزانه coronavirus نشست خبری.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز بعد از دولت منتشر شد راهنمای متحده به بازگشایی تهمت اذعان قدر از بحران و اشاره کرد چقدر بد شده اند می تواند بدون مناسب کاهش, راهکارهای برای مبارزه با “هوشمند” و “باطل” ویروس.

“هر روز ما در حال گرفتن نزدیک به آینده ای که همه ما شده اند در انتظار” رئيس جمهور گفت:. “من صحبت کردن در مورد نور در انتهای تونل. ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به دیدن که درخشش نور بسیار روشن که در انتهای تونل.”

“و آن را اتفاق می افتد و من می خواهم برای تشکر از همه در اتاق. من می خواهم برای تشکر — من در واقع می خواهم برای تشکر از برخی رسانه ها” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: کارگردانی توجه به مطبوعات در اتاق. “ما تا به حال برخی از نمایشگاه پوشش … و من آن را قدردانی میکنیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است برای ستیز ارتباط با رسانه ها اغلب با اشاره به خبرنگاران و رسانه ها به عنوان “خبر جعلی.” او بدست به کلامی spats با برخی از خبرنگاران در سراسر همه گیر شده است اما هم زمان به اذعان نمایشگاه پوشش.

شده اند وجود دارد تقریبا 700,000 موارد coronavirus در ایالات متحده با بیش از 36,700 مرگ و میر با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im