سربازان خانه سرپرست قرار داده شده در مرخصی پس از 11 جانبازان مرگ در طول تسهیلات coronavirus شیوع

سرپرست یک ماساچوست سربازان صفحه اصلی قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری پس از مرگ و میر 11 درصد جانبازان در طول شیوع کروناویروس در تاسیسات.

بنت والش را ترک ساخته شده بود بلافاصله موثر در روز دوشنبه پس از 11 مقیم کهنه مرگ و میر در هولیوک محل. از کسانی که فوت پنج تست مثبت برای COVID-19 در حالی که نتایج برای دیگران هنوز در انتظار است. اضافی 11 کهنه ساکنان آزمایش مثبت و دیگری 25 در انتظار نتایج آزمون. در ضمن پنج کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

کسانی که آلوده و یا هنوز در انتظار نتایج جدا شده و کارمندانی که در تماس با آنها توصیه شده است به خود شده است. وال Liptak مدیر عامل شرکت غرب ماساچوست و بیمارستان و مسئولیت خواهد شد برای دولت از سربازان خانه در طول والش نبود.

“ما همچنین اجرا در محل بالینی فرماندهی تیم متشکل از پزشکی اپیدمیولوژیک و عملیاتی کارشناسان مسئول جامع و واکنش سریع به شیوع COVID-19,” بهداشت و خدمات انسانی معاون وزیر دن Tsai, گفت:, و اضافه کرد که آن را ضروری است که تسهیلات ارائه یک محیط امن برای هر دو ساکن جانبازان و کارکنان.

“همه از این پیشرفت خواهد ساخت بر پروتکل های موجود و کاری که چین با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وزارت امور سربازان سابق ماساچوست و دانشکده بهداشت عمومی راهنمایی,” او اضافه شده است. “امروز اقدامات تاکید دولت این تعهد را به ما جانبازان و خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان در طول این بی سابقه بحران بهداشت عمومی.”

قبل از شنبه, دولت, وزارت جانبازان خدمات تایید کرد که یک شهروند در سرباز خانه آزمایش مثبت برای COVID-19. بیش از 400 خانه های بازنشستگی در سراسر کشور باید موارد گزارش شده از coronavirus.

ایالات متحده تا کنون دیده می شود بیش از 163,000 موارد coronavirus و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>