سرباز, کشته شدن 26 در تایلند بازار محاصره کشته

یک سرباز تایلندی که به کشته شدن حداقل 26 نفر از کشته شدن در یک مرکز خرید توسط کماندوهای رفت و در داد و بیداد به دلیل بدهی اختلاف پادشاهی برتر گفت: ارائه رسمی اولین گمانه زنی ها برای انگیزه از یک “بی سابقه” تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

پس از یک شب که seesawed بين سنگین تبادل تیراندازی وحشتناک و خط تیره برای بازار, خروجی به دام افتاده توسط خریداران تیز-بورس پایان را به 17-ساعت-مصیبت زمانی که آنها به کشته شدن فرد مسلح در صبح روز یکشنبه در Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat.

سرکش سرباز کشته و بیست و شش نفر از جمله غیرنظامیان — جوانترین a 13-year-old boy-و نیروهای امنیتی تایلند نخست وزیر Prayut چان-O-Cha گفت.

“این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد,” او گفت: خارج از بیمارستان که در آن قربانیان از جمله حداقل دو تحت عمل جراحی مغز شد درمان می شود.

Prayut یک ناهنجار سابق فرمانده ارتش سرزنش یک “مشکل شخصی” بیش فروش خانه برای سرباز داد و بیداد آغاز شد که بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی یک پادگان ارتش بود و برای چند ساعت توسط رله مسلح از طریق Facebook posts.

مهاجم یک کاربر افسر ارتش به عنوان گروهبان-عمده Jakrapanth Thomma استفاده می شود به سرقت رفته M60 machine gun تفنگ و مهمات از یکی از تایلند بزرگترین پادگان به عنوان به خوبی به عنوان یک نظامی هاموی را به انجام این حمله است.

Prayut گفت: او چیره امنیتی در بازداشتگاه’ آرسنال.

“این نمی شد بی دقتی. ما نمی ترک آرسنال انبار تنهایی-ما تا به حال مردم امنیت آن است.” بسیاری از مرده کشته شدند در اطراف بازار است.

می بارند از تیراندازی زنگ زد به محاصره زد به سحر ساعت پس از تایلندی خدمات امنیتی با هجوم به طبقه همکف و آزاد نمرات حیرت زده وحشت زده خریداران از خونین داد و بیداد.

ترس خریداران ارسال آبشار پیام به دوستان و خانواده در رسانه های اجتماعی از کابینت توالت و زیر میز به عنوان مسلح stalked بازار.

شوکه evacuees بازگو چگونه معمولی شنبه مشغول مرکز خرید فرود به وحشت مسلح وارد جرقه یک ساعت-طولانی مصیبت.

“این مثل یک رویا… ممنون میشم من جان سالم به در برد” Sottiyanee Unchalee, 48, گفته, توضیح مخفی در توالت بدنسازی داخل بازار به عنوان او شنیده تیراندازی.

فیلیپینی, معلم, Aldrin Baliquing گفت که او طلیعه به یک انبار توسط کارکنان به عنوان تیراندازی آغاز شد.

“ما وجود دارد به مدت شش ساعت خسته کننده است… من در شوک,” او گفت:.

تعداد زیادی از مردم ساخته شده و داش آن را به عنوان پلیس و سربازان در ماسک و استفاده از تفنگ در زمان کنترل همکف زیر اسلحه نبرد و scoured فرار جمعیت برای ضارب.

ساعت بعد او کشته شده است. عکس نشان داد خندان واحد نخبگان از سربازان و پلیس در حال ظهور از بازار.

ادعا تصویری از صحنه — به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی — نشان داد تک تیر اندازها در نوار در بالا گردشگاهها هدف تفنگ خود را به سمت پایین که سنگین تیراندازی تکرار سراسر اجتماع زیر.

مسلح, رله او تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی از طریق Facebook پست که جدولها حمله از یک پادگان ارتش به این شهر مرکز.

با وجود نخست وزیر حدس و گمان Jakrapanth دقیق انگیزه نامشخص باقی مانده به عنوان Korat — یک متین و اواسط اندازه شهر — تلاش برای هضم این مقیاس از قساوت.

خونریزی شروع شد بعد از ظهر شنبه هنگامی که او به ضرب گلوله سه نفر — در میان آنها حداقل یک سرباز — در یک افسر ارشد و سپس در نزدیکی پادگان ارتش قبل از رانندگی یک وسیله نقلیه نظامی به مرکز شهر.

وجود فرد مسلح مورد استفاده قرار گیرد به سرقت سلاح به از بند باز کردن قتل عام در مرکز شهر.

در طول روز او ارسال شده تصاویری از خودش و نوشت: چندین پست در Facebook صفحه به عنوان حمله آشکار شد.

در یکی Facebook تصویری — پس از حذف — ضارب پوشیدن ارتش کلاه برداری از باز بالا جیپ و گفت: “من خسته ام… من نمی توانم جلو و انگشت من دیگر” را به عنوان او ساخته شده یک ماشه نماد با دست خود.

وجود دارد همچنین عکس از یک مرد در یک ماسک اسکی برگزاری یک تپانچه.

یک Facebook سخنگو گفت: “ما حذف مسلح حساب از خدمات ما و کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شوند.”

این شهر به یکی از بزرگترین بازداشتگاه ها در تایلند یک کشور که در آن نظامی است که ادغام در سیاست و جامعه است.

این کشور همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در دنیا و چندین تیراندازی در courthouses سال گذشته نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>