SoftBank گروه پارسیان بنیانگذار Masayoshi پسر گفت: او با توجه به یک نوع جدید از صندوق برای شروع سرمایه گذاری نشان دادن عزم خود را برای نگه داشتن برش معاملات پس از missteps با WeWork و چندین شرکت دیگر.

ژاپنی میلیاردر خود پرده برداری 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق سه سال پیش و برنامه ریزی شده بود در بالا بردن اندازه مشابه دوم چشم انداز صندوق. اما به عنوان او در مورد درآمد در توکیو روز چهارشنبه اذعان کرد که جمع آوری پول از شرکای محدود برای دومین صندوق دشوار بوده است و او ممکن است به جای راه اندازی سرمایه گذاری تنها با SoftBank سرمایه برای یک یا دو سال.

“بسیاری از ما برنامه ریزی شده سرمایه گذاران نگران این مشکل در WeWork و بارگذاری و ما شنیده انتقادات و پیشنهادات خود را” پسر گفت. “بنابراین قبل از اینکه ما رسما راه اندازی سافت چشم انداز صندوق 2 شاید ما شروع از یک مقیاس کوچکتر و شروع از یک دوره کوتاه در شرایط سرمایه گذاری به عنوان نوعی از یک پل.”

“بنابراین من شروع به فکر می کنم در مورد که در نوع خود از دو مرحله رویکرد” او گفت:. “ما ساخته شده در هر مقام تصمیم گیری نشده است, اما که یکی از گزینه های است که ما آغاز شده و با توجه به. دوباره ما که به نتیجه نشده است.”

پسر را تا حدودی مات نظرات پس از SoftBank گزارش شده است که چشم انداز صندوق از دست داده بود پول برای سه ماهه دوم در یک ردیف منعکس کننده کاهش ارزش از شروع یو پی اس آن حمایت کرده است. چشم انداز صندوق از دست 225.1 میلیارد ین ($2.05 میلیارد دلار) برای سه ماه به پایان رسید و در ماه دسامبر پس از از دست دادن 970.3 میلیارد ین در سه ماهه قبل از جمله WeWork و بارگذاری Technologies, Inc.

پسر گفت که او ممکن است در نظر گرفتن تاخیر در SVF2 یا کوچکتر SVF2. با توجه به نظر ما که SVF2 یک خطر بزرگ این بیانیه است خوش آمدید گفت: Atul Goyal یک تحلیلگر در Jefferies گروه در یک گزارش پژوهش.

سافت راه اندازی چشم انداز اصلی صندوق با پول از خارج سرمایه گذاران به رهبری عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری و ابوظبی را Mubadala سرمایه گذاری شرکت. اما برای سال قبل از آن سافت ساخته شده با معاملات سرمایه خود را از جمله در اوایل سرمایه گذاری در Alibaba Group Holding Ltd و یاهو! Corp. در طول dot.com رونق پسر در زمان سهام در صدها نفر از شرکت های اینترنتی.

در واقع قبل از اولین چشم انداز صندوق سافت راه اندازی یک نهاد به نام دلتا صندوق که استفاده می شود برای راه اندازی معاملات از جمله برخی که در نهایت منتقل شدند به چشم انداز صندوق. پسر می تواند به سادگی با تزریق سرمایه به این وسیله نقلیه است. SoftBank به حال وزن کمک 40 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار از سرمایه خود را برای دومین صندوق از افراد آشنا با این موضوع گفته اند.

“ما می توانیم سرمایه گذاری در خود ما و یا ما می توانیم با شرکای جدید و یا موجود” پسر گفت. او توضیح دهید که SoftBank در ادامه به شروع یو پی اس خود را با پول است. “ما چندین سرمایه گذاری از آنجا که ما بسیار خوب خط لوله” پسر گفت. آن صدها میلیارد ین سطح.

او اضافه کرد که او دیگر با هدف قرار دادن $108 میلیارد دلار برای دومین صندوق و نبود دقیق در مورد آنچه که انتظار می رود اندازه خواهد بود. “ما نباید بیش از حد طولانی به تعویق افتاد” او گفت:. “برای اولین بار آن را کمی کوچکتر برای 1 تا 2 سال افزایش برخی از پل پول در حالی که در حال ایجاد یک سابقه. سپس هنگامی که ما نتایج من می خواهم برای بالا بردن مقام دوم صندوق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی