رسانه های اجتماعی: آن و قانون وزارتخانه ها به مرتب کردن بر اساس تفاوت بیش از هنجارهای

PDP لایحه ای که قرار داده شد قبل از پارلمان در دسامبر 11, 2019, در حال بررسی توسط مشترک کمیته پارلمانی.

به عنوان پایه-بین وزارتخانه از قانون و الکترونیک و IT (MeitY) بیش از واسطه دستورالعمل ادامه آن وزیر راوی شانکار پراساد کارگردانی کرده است مقامات بالا از هر دو وزارتخانه برای پاسخگویی بر اساس اولویت به ترش کردن تفاوت و نهایی بسیار در انتظار ماند. واسطه اساسا سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Infinite, YouTube, Facebook, Twitter و غیره که حمل محتوای تولید شده توسط کاربر و همچنین حمایت و محتوا.

MeitY بود و انتظار می رود به محل نهایی دستورالعمل قبل از دیوان عالی کشور و یا قبل از ژانویه 15, اما آن را به دنبال زمان از دادگاه تا آخرین هفته ژانویه اما برآورده نمی کنند این مهلت است. منابع گفت: پیش نویس این است که دروغ گفتن با قانون وزارت کار است. پیش نویس واسطه دستورالعمل های به اشتراک گذاشته شد با این قانون توسط وزارت MeitY چند هفته بازگشت.

اخبار مرتبط

“قانون وزارت احساس می کند که کار انجام شده توسط MeitY در دستورالعمل ستوده است اما یک بخش از وزارت است از این دیدگاه که برخی از دقیق اصلاحات مانند ردیابی و یا ضعیف کاربر و غیر کاربر محتوا می تواند از سمت چپ. خود را نقطه است که دولت در حال حاضر در مراحل نهایی حفاظت از اطلاعات شخصی (PDP) لایحه که به مقابله با تمام این جنبه ها از جمله داده های محلی سازی” یک منبع گفت.

PDP لایحه ای که قرار داده شد قبل از پارلمان در دسامبر 11, 2019, در حال بررسی توسط مشترک کمیته پارلمانی. اما MeitY احساس می کند که پیش نویس دستورالعمل مهم هستند به عنوان تهدید جعلی و تقلبی محتوای در حال رشد بزرگتر روز به روز و دولت نیاز به یک مکانیسم برای مقابله با چنین مسائلی تا این لایحه پاک است توسط مجلس.

“وجود دارد غیر ضروری انتقاد بیش از ردیابی. وجود تکنولوژی که هر پیام که آن را فرستاده است برای اولین بار می توانید یک علامت است که سفر با آن است. در حال حاضر سازمان های اجرای قانون می تواند الگوریتم است که می توانید به عنوان خوانده شده که علامت و پیدا کردن که گوشی تولید می شود. این شدنی است و این امر نه پیچیده و یا سازش معماری خود و ماشین آلات. دولت است و نه نقض حریم خصوصی یا شکستن هر رمزگذاری” یک مقام ارشد دولت توضیح داد.

پیش نویس واسطه دستورالعمل های منتشر شده در ماه دسامبر سال 2018 اند یافت نمی شود خیلی به نفع با واسطه مانند سیستم عامل رسانه های اجتماعی و فن آوری شرکت است. کسانی که به مخالفت با این دستورالعمل می گویند که کارگردانی واسطه به منع انتشار مطالب است که تهدید بهداشت عمومی و یا ایمنی ممکن است نقض حق آزادی بیان در ماده 19(1).

همچنین برای واسطه ها برای استقرار ابزار خودکار برای از بین بردن دسترسی به محتوای غیر قانونی و می تواند بر خلاف استدلال اخیر دادگاه عالی داوری در حریم خصوصی کاربر. نقطه دیگر از مشاجره این است که واسطه ها با بیش از 50 لاخ کاربران باید ترکیب شرکت در هند است. آن است که روشن نیست که چگونه این تعداد محاسبه خواهد شد. این رفته نه پایین به خوبی با رسانه های اجتماعی و شرکت های فن آوری به عنوان به خوبی به عنوان یک بخش از جامعه مدنی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>