social media new rules, social media liable for ads, government drafting laws on social media contentدولت نیز با توجه به گزینه ای را برای لینک حساب های رسانه های اجتماعی با فعال همراه تعدادی از کاربران.

رسانه های اجتماعی شرکت هایی مانند Facebook, Twitter, YouTube و Infinite به زودی برگزار می شود در قبال تبلیغات و سفارش محتوا در سیستم عامل خود را. آنها همچنین می تواند مورد نیاز به طور خاص tag چنین محتوایی برای روشن شدن تمایز بین آنها و محتوای تولید شده توسط کاربر.

با توجه به جدید واسطه دستورالعمل های زیر کار می کند و انتظار می رود تا اطلاع بعدی ماه — این سیستم عامل را به هر گونه ایمنی برای حمایت و محتوا. این به این معنی آنها خواهد بود مسئول برای اقدام تحت قوانین مربوطه اگر هر چیزی غیر قانونی بر روی پلت فرم خود را.

اخبار مرتبط

رسانه های اجتماعی شرکت ها معمولا سه نوع از محتوای تولید شده توسط کاربر تبلیغات و یا ترویج و راه اندازی محتوا. “جدا از محتوای تولید شده توسط کاربر این شرکت نمی خواهد دریافت مصونیت از پیگرد قانونی در مورد هر یک از مطالب یافت شده است غیر قانونی در هر نقطه ای از زمان. همچنین این شرکت باید نشان دهد که آیا محتوای تولید شده توسط کاربر و یا تبلیغات و یا سفارش مطالب” یک مقام رسمی گفت.

این تغییرات بخشی از اصلاحات مربوط به فناوری اطلاعات (IT) واسطه دستورالعمل های ساخته شده توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY). قانون وزارت در حال حاضر در حال بررسی قوانین زیر که دستورالعمل جدید اعلام خواهد شد.

پیش نویس تجدید نظر شده واسطه دستورالعمل قرار داده شد برای مشاوره در دسامبر 24, 2018, اما این بند با توجه به مطالب ذکر نشده بود. طبق قوانین فعلی یک شرکت واسطه داشتن وضعیت می تواند خود را ندارد و یا تولید محتوا.

در مورد محتوای غیر قانونی و تجدید نظر دستورالعمل پیشنهاد می کنیم که شرکت نیاز به تطابق با دولت را در جهت ارائه اطلاعات و کمک در عرض 36 ساعت و حذف آن.

شرکت ها را به ارائه اطلاعات در مورد پدیدآورنده محتوای غیر قانونی. پیش نویس اصلی ذکر شده بود 72 ساعت برای انطباق که نامیده می شد بیش از حد طولانی توسط بسیاری از کارشناسان است.

یک بار قوانین مطلع برنامه های پیام رسانی فوری مانند واتساپ باید برای ارائه قابلیت ردیابی و یا پدیدآورنده پیام های خود را در سیستم عامل.

دولت نیز با توجه به گزینه ای را برای لینک حساب های رسانه های اجتماعی با فعال همراه تعدادی از کاربران است اما هنوز به تصمیم اگر این امر می تواند اختیاری و یا اجباری. تجدید نظر دستورالعمل ها تلاش توسط دولت به رسانه های اجتماعی شرکت های بیشتر پاسخگو. دولت در بسیاری از موارد تصریح کرد که در حالی که متعهد به آزادی بیان و حریم خصوصی شهروندان خود را; موارد سوء استفاده از رسانه های اجتماعی توسط جنایتکاران آورده چالش های جدید است که نیاز به پنجه.

تجدید نظر در قوانین و همچنین پیشنهاد می کنیم که سیستم عامل نیاز به استقرار ابزارهای خودکار برای حذف و غیر فعال کردن دسترسی غیر قانونی به اطلاعات و یا محتوای. قوانین جدید اعمال خواهد شد به سیستم عامل رسانه های اجتماعی با داشتن بیش از 5 میلیون کاربر و آنها نیاز به یک دائم ثبت شده در هند و تعیین یک نقطه گره از تماس به صورت 24×7 هماهنگی با سازمان های اجرای قانون.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im