Snapdeal را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Kunal Bahl گرفته شده به عنوان رئیس CII E-Commerce کمیته 2020-21. شهری شرکت بنیانگذاران Powered Bhal خواهد روسای کمیته.

“در حالی که به عنوان یک ملت ما در زندگی از طریق بی سابقه ای در برابر آن است که دقیقا در زمان هایی این است که ما نیاز به گرد هم می آیند و کار برای بزرگتر خوب” گفت: Bhal.

آینده تجارت الکترونیک سیاست حمایت از مصرف کننده قوانین و سازگار تفسیر واسطه وضعیت سیستم عامل های تجارت الکترونیک شکل بالا فوری در دستور کار این کمیته است.

“این کمیته نیز تمرکز بر روی حل و فصل مسائل مربوط به سیاست است که کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به رشد صادرات از طریق تجارت الکترونیکی و سیستم عامل. ترویج صادرات از طریق تجارت الکترونیک یکی از اهداف هند در آینده تجارت الکترونیک سیاست. اقدامات لازم برای فعال کردن حفاظت فرفره کارگران نهفته کسب و کار اختلال شدند به عنوان اولویت های کلیدی برای در رفتن سال” گفت: انتشار.

نمایندگان ارشد از آمازون تکیه Jio, Snapdeal, eBay Nykaa, Swiggy حال بارگذاری Shuttl شهری شرکت Udaan, پی پال, Pepperfry, PwC, AZB همکاران L&L شریک قانون دفاتر و CII نیز بخشی از CII E-Commerce کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de