Snapdeal شهری شرکت می گویند مستند شهرستانها; VCs راه اندازی این پیشنهاد برای مبارزه با کروناویروس

بنیانگذاران 51 راه اندازی و برخی از سرمایه گذاران به تازگی آماده نمایش است. (عکس: رویترز)

به عنوان موارد coronavirus صعود در کشور یک گروه از کارآفرینان و سرمایه گذاران به نوشته نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال مستند های نهفته شهرستانها. بنیانگذاران 51 راه اندازی و برخی از سرمایه گذاران به تازگی آماده ارائه کرد و گفت که در کشور عمل کرده اند “زود و به شدت” شده اند قادر به کنترل این ویروس به حدی سرپرستان گزارش شده است. این کشورها عبارتند از کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن است. از سوی دیگر کشورهایی مانند ایران و ایتالیا و فرانسه و عمل اواخر و در حال حاضر در مواجهه با عواقب وخیم است.

“دولت باید اعمال 2-3 هفته مستند با بخش 144 سراسر عمده نهفته شهرستانها حق دور می شود و آماده برای یک دوم مستند بعد گفت:” ارائه شده است. Powered سینگ Bhal از بنیانگذاران شهری شرکت و Kunal Bahl از Snapdeal برخی از اسامی که کمک به ارائه. در حالی که دولت در حال حاضر اعمال محدودیت های مسافرتی و خواستار ممنوعیت تجمع جرم در برخی از کشورهای تجار و بازرگانان گفت که تعداد زیادی هنوز باید انجام شود. “ما ممکن است نیاز به مقدار زیادی بیشتر و هر چه زودتر به جای بعد” ارائه گفت. اولین مستند باید اجرا شود به عنوان به زودی به عنوان 20 فوریه تا 12 مارس. کارآفرینان نیز باید گفت که این باید به دنبال مرحله دوم از مستند به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله.

اخبار مرتبط

در ضمن تعداد کل coronavirus موارد عبور کرده اند 160 با موارد تازه در حال ظهور روزمره است. چندین ایالت باید ممنوع در فضاهای عمومی از جمله موزه سینما و مراکز خرید و غیره و پنجاب نیز رد حمل و نقل عمومی را در تلاش خود را برای مهار این ویروس. با کاهش footfalls رستوران در حال حاضر با توجه به بسته شدن. بازار نیز واکنش نشان داد و به شدت به کروناویروس با Sensex و جذاب دست کم سه سال در روز پنج شنبه. روپیه نیز به 75 برابر دلار آمریکا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>