سرمایه گذاری هوشمند: تخصیص دارایی در زمان coronavirus

Due to such sharp falls in the market, financial planning goals go for a toss for many. با توجه به چنین تیز می افتد در بازار های مالی, برنامه ریزی اهداف برای یک بازی شیر یا خط برای بسیاری از.

توسط دیپاک Jasani

چند ماه گذشته دیده می شود که بازارهای سهام در سراسر جهان نهفته بودن با گسترش این کوروناویروس. در برابر چنین یک بیماری همه گیر گرایش عمومی سرمایه گذاران و حفظ سرمایه و اولویت برای پناهگاه های امن مانند طلا و اوراق بهادار دولت است.

اخبار مرتبط

با توجه به چنین تیز می افتد در بازار های مالی, برنامه ریزی اهداف برای یک بازی شیر یا خط برای بسیاری از. سرمایه گذاران که نمی تواند چنین نوسانات تمایل به خروج از بازار است. برخی از قطع جرعه در وجوه متقابل و موفق به بهره مندی از قیمت های پایین تر. نقدینگی می شود تنگ تر و به طور پیش فرض توسط بسیاری از شرکت ها تشدید وضعیت و NAVs از بدهی های صندوق های متقابل نیز قرار می گیرند.

اشتباه رایج سرمایه گذاران
در این زمان سرمایه گذاران تمایل به ایجاد برخی از اشتباهات است که بهتر است اجتناب شود.

برداشت پول: ماهیت کلی بازار است به فرار. اما آنها در پشت صحنه از هر سقوط (هر چند سهام فردی ممکن است انجام این کار). بنابراین برداشت نمی سرمایه گذاری خود را با توجه به موقت می افتد در بازار اما خروج از زمانی که بازار در حال ارزیابی شامپانی یا منفی وجود دارد توسعه در سهام فردی.

تلاش برای گرفتن پایین: هیچ کس نمی داند که در آن پایین است به عنوان بازارهای تمایل به غیرمنطقی در چنین وضعیتی است.

بی حوصلگی: صبر یکی از مهم ترین صفات در بازار سهام سرمایه گذاری. یکی از نیاز به زمان برای سهام خوب/MF طرح منو به رشد است. یکی از نیاز به چوب به افق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری.

خرید بیشتر به متوسط: در یک بازار در حال سقوط سرمایه گذاران تمایل به خرید بیشتر در نرخ تخفیف تنها به طور متوسط هزینه های خود را. فقط به خاطر شما تا به حال خریداری این سهام در قیمت بالاتر از قبل به جلوگیری از انجام بنابراین مگر اینکه شما مطمئن شوید که داستان اصلی به دلیل که شما آن را خریداری در مرحله اول است که هنوز هم در نیروی.

Falling for confirmation bias: سرمایه گذاران تمایل به سقوط در عشق با خود سهام/MF منابع و امیدوار است که قیمت های خود را گزاف گویی خواهد شد در آینده. زمانی که سهام/MF طرح منو به سقوط سرمایه گذاران شروع به بلعیدن سرمایه گذاری اخبار و گزارش پژوهش. اما آنها نیز به دنبال کسب اطلاعات و یا سیگنال های که پشتیبانی از اعتقادات خود و تمایل به چشم پوشی از ماده که رد خود را اصلی پایان نامه.

تخصیص دارایی و نقد و بررسی
تخصیص دارایی فرایند تصمیم گیری چقدر پول به تخصیص مختلف در سراسر دارایی دسته مانند حقوق صاحبان سهام بدهی های طلا, املاک و مستغلات, پول نقد و…. با هدف به حداقل رساندن نوسانات و حداکثر رساندن بازده. این بزرگترین عوامل موثر در آن در مجموع عملکرد نمونه کارها به ویژه در طی دوره های طولانی از زمان. صرف نظر از تحولات سیاسی بین المللی و یا اتفاقات باید نیست رفتن به دریا در هر کلاس دارایی و چوب به آنها پیشنهاد تخصیص دارایی.

دارایی های مختلف کلاس حرکت در جهات مختلف. به جز حقیقت هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که یک دارایی کلاس می تواند افزایش یا کاهش شدت بیش از یک دوره از زمان. بنابراین مهم است که به بررسی تخصیص دارایی ها در فواصل منظم (مثلا سه ماهه یا نیمه سالانه) به توازن نمونه کارها. برای مثال; اگر سهام تخصیص افزایش می یابد با توجه به افزایش قیمت سهام/MF طرح NAV باید آن را پایین آورده و به آن سطوح اصلی. این روش کمک می کند تا به کاهش خطر در نمونه کارها.

آیا یک سرمایه گذار به طور کامل سرمایه گذاری به سهام/MF طرح یا پایین نمونه کارها سرمایه گذاری تصمیم به اضافه کردن بیشتر به سهام و یا خروج از سهام را بر عوامل متعددی بستگی دارد از جمله نزدیکی به بازنشستگی برای تحمل ریسک مهارت و تجربه با تجزیه و تحلیل سهام و مقایسه نمونه کارها در حال حاضر با در نظر گرفته شده تخصیص دارایی.

چسبیده به تخصیص دارایی ماتریس مصرف منظم سود و پایین ماهیگیری در انتخاب سهام/صندوق طرح دور ماندن از بسیاری از پوشش رسانه ای (به جز چند آنهایی که قابل اعتماد) و ساختمان خود را سهام/صندوق تجزیه و تحلیل و مهارت های مدیریت پول کمک خواهد کرد که سرمایه گذاران سوار کردن زمان آشفته مانند یک جریان است.

نویسنده سر خرده فروشی پژوهش HDFC Securities

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>